× Inzerát nie je aktívny

priestor na prenájom pre Vaše podnikanie na Dominikánskom námestí, 72 m2, 1/2 poschodí | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

priestor na prenájom pre Vaše podnikanie na Dominikánskom námestí, 72 m2, 1/2 poschodí, foto 1 Reality, Kancelárie a obch. priestory | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

Vynikajúca lokakalita ! Odporúčame do pozornosti!

Zaujímavá ponuka: pre Vašu budúcu kanceláriu, lekársku, zubnú ambulanciu, salón, kadetnícky, masážny, salón krásy , notársky úrad, ...

Prenájom je vhodný pre podnikateľské, ako aj súkromné účely.

Miestnosti sa nachádzajú na 1/2. poschodí, so samostatným vstupom z ulice, priamo v srdci mesta, na Dominikánskom námestí v meštiackeho dome. Pod nimi je využívaná prevádzka. Jedná sa samostatné 2 prevádzkové miestnosti s oddeleným vstupom, s ľubovoľným využitím,( pôvodne boli pripravované pre prevádzku zubnej ambulancie).Kompletná výmera 72 m2.

Dispozícia: viď pôdorys priestorov !

Po dohode s majiteľom : možnosť prenajať jednotlivo, alebo celé podlažie.

1.miestnosť je pripravená k okamžitému využitiu, zrekonštruovaná, o výmere 21 m2 (5 x 5,50 ) Z podlahy je už predpripravený prívod vody aj elektrickej energie ( predpripra pre zubárske kreslá). Presvetlená miestnosť s dvomi veľkými oknami .
Menené: eurookná, pekné omietky, stropy, dlažba, ohrev vody/ústredné kúrenie, menené elektrické rozvody. Bez zariadenia, realizácia interiéru ostáva na vlastných potrebách budúceho nájomcu.

Čakáreň: o výmere 7 m2 oddelená miestnosť, ideálne využitie napr. pre objednaných klientov, nové omietky, radiátory, podlaha.
Pre personál: samostatná toaleta s umývadlom o výmere 4 m2.
Pre klientov: samostatná toaleta s umývadlom.
Samostatná oddelená miestnosť, ( foto na požiadanie prepošlem) výmera 22 m2. Presvetlená s oknom do tichej časti vnútorného dvora. Táto miestnosť potrebuje rekonštrukciu stien a podlahy. Súčasťou priestoru je aj izba s oknom, ktorú je možné využiť napr.ako kuchynku . Majiteľ priestorov necháva možnosť rekonštrukcie na vlastných predstávách budúceho nájomcu.
chodba
Cen nájmu 500 €, bez poplatkov za energie.

Bytový dom nedisponuje výťahom. Bez vyhradeného parkovacieho miesta. Odporúčame vidieť !

V prípade záujmu o obhliadku ma kontaktujte na telefónnom čísle: 0907 134 687

Podobné inzeráty

Prenájom kancelárie ul. Trnavská cesta Bratislava

CM-reality kontakt: 0907 700 500Prenájom kancelárske priestory ul. Trnavská cesta Bratislava Ružinov v dobrom štandarde.

Priestory sú rôznych výmer.http://www.cm-reality.sk/clank...
Cena: 5 Eur

Prenájom kancelárie a sklady ul. Pestovateľská Bratislava

CM-reality kontakt: 0907 700 500Ponúkame na prenájom administratívne a skladovacie priestory na Pestovateľskej ul. v Bratislave.
Areál sa nachádza v bezprostrednej blízkosti diaľnice.

V...
Cena: 5 Eur
500 Eur

Kategória: Reality / Kancelárie a obch. priestory
Typ nabídky: Ponúkam
Plocha (m2): 72
Mesto: Košice
Obnovené: 20.6.2017
Predajca: Horváthová Zdenka
ID: 847900

Horváthová Zdenka
Share Share Share