× Inzerát nie je aktívny

predáme dom v Bohdanovciach | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

predáme dom v Bohdanovciach, foto 1 Reality, Domy | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

DAK REALITY ponúka na predaj pekný, kompletne zrekonštruovaný rodinný dom na pozemku o veľkosti 1200 m2 / zastavaná plocha predstavuje 150 m²/ nachádzajúci sa v blízkosti Košíc – obec Bohdanovce . Spolu s domom sa predáva aj ďalšia samostatne stojaca budova / zast.pl. 90 m2/ , ktorá po malých úpravách môže byť využitá ako ďalší obytný dom.
Nehnuteľnosť má dva samostatné vchody a dispozične je veľmi dobre riešená. Nachádza sa tu vstupná chodba, veľký otvorený priestor z halou , ktorá je prepojená priestrannou kuchyňou, 2 spálne, komora, kúpeľňa so sprchovým kútom a rohovou vaňou . Do podkrovia sa dostanete schodmi ,kde sú ďalšie priestory pripravené na zobytnenie. Dom je zateplený s plastovými oknami , plávajúcimi podlahami a príjemnú atmosféru hlavne v zimnom období navodí aj kozub.
Na upravenom pozemku sa okrem ovocných stromov , nachádza veľký drevený altánok a garáž pre dve autá. Dom je napojený na všetky inžinierske siete.
Jedinečnosť tejto ponuky uzatvára dobrá lokalita v blízkosti Košíc s možnosťou dvojgeneračného bývania, príp. spojiť podnikanie s bývaním.
Cena je konečná a zahŕňa: kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti, vyhotovenie kúpnych zmlúv, návrhov na vklad PRÁVNIKOM - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností, pomoc pri vybavení financovania hypotekárnym úverom .
Cena: 199 900,-€

Podobné inzeráty

EXKLUZIVNA PONUKA!! Realitná kancelária MIMAREAL s.r.o. Vám ponúka na prenájom moderný 3-izbový rodinný dom- NOVOSTAVBA v Dúbravke

EXKLUZIVNA PONUKA!!! Realitná kancelária MIMAREAL s.r.o. Vám ponúka na prenájom moderný 3-izbový rodinný dom - NOVOSTAVBA v Dúbravke, ulica Strmé sady. Dom sa nachádza v kľudnej a tichej slepej ulici ... Cena: 1 600 Eur
199 900 Eur

Kategória: Reality / Domy
Nabídka od: Realitná kancelária Mesto: Košice
Pridané: 14.3.2017
Predajca: Kanuchova
ID: 874825

Kanuchova
Share Share Share