predáme chalupu v Habure,Nízke Beskydy | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

predáme chalupu v Habure,Nízke Beskydy, foto 1 Reality, Chaty, chalupy | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

Na úpätí Nízkych Beskýd v krásnej horskej scenérii v ktorej môžete stretnúť muflóny , daniele či jelene ponúkame na predaj poľovnícku chatu ,ktorá sa nachádza v malebnej obci Habura okr. Medzilaborce.
Drevenica s obytnou plochou 246 m2 je situovaná na samote uprostred lesa, je kompletne zariadená s nádherným výhľadom na okolitú prírodu a patria ku ktorej rozľahlé pozemky – lesy, trvalé trávne porasty, ostatné plochy celkovo o rozlohe 59.663 m2.
Dispozične je riešená- vstupná chodba , obývacia izba s kachľami spojená s kuchyňou so vstavanými spotrebičmi , 3 izby, 2x šatník , 2x kúpeľňa s WC, komora so vstupom do vinnej pivnice. IS: vlastná elektro rozvodňa, elektrina 220/380 W, 2 vlastné studne , kúrenie je riešené podlahové + kachle s prieduchmi , žumpa. Súčasťou chaty je drevárnička, vonkajší bazén a veľmi sa tu darí včelám ,ktoré produkujú výborný med.
Ticho, kľud a čistý svieži vzduch, to sú tu výborné podmienky pre ľudí s dýchacími problémami a na svoje si to prídu aj Tí ktorý obľubujú poľovačky a hubárčenie.
Obec sa nachádza sa necelých desať kilometrov od Medzilaboriec a nájdeme v nej potraviny. poštu, penzióny, reštauráciu....
Cena: 220 000 ,-€

Podobné inzeráty

220 000 Eur

Kategória: Reality / Chaty, chalupy
Nabídka od: Realitná kancelária Mesto: Medzilaborce
Pridané: 9.1.2019
Predajca: Klemova
ID: 900268

Klemova
Telefón:: 091 XXX Zobraziť celé
Poslať správu predajcovi Rozbaliť

Dbajte na bezpečnosť!
Neplaťte predom, napr. za dopravu. Neuvádzajte svoje telefónne číslo ani adresu pri prvom kontakte. Viac o bezpečnosti!

Share Share Share