× Inzerát nie je aktívny

ponúkame dom vhodný aj na podnikanie v Bohdanovciach | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

ponúkame dom vhodný aj na podnikanie v Bohdanovciach, foto 1 Reality, Domy | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

DAK REALITY ponúka na predaj rodinný dom v obci Bohdanovce , okres Košice - okolie, vzdialená od Košíc cca 10 km. Dom sa nachádza na upravenom rovinatom pozemku s rozlohou 1200 m2 a spolu s ním sa predáva aj nová vedľajšia budova, ktorá má všestranné využite: môže slúžiť ako dom pre rodičov alebo na podnikanie / kaviarnička , potraviny.../ .Dispozične je riešený ako dvojpodlažný, má dva samostatné vchody a nachádza sa tu vstupná chodba, veľká hala s krbom, kuchyňa , 2 nepriechodné izby , komora, kúpeľňa so sprchovým kútom a rohovou vaňou . V podkroví je pripravený priestor na vytvorenie 3 izieb . Dom je zateplený, odizolovaný, s plastovými oknami , plávajúcimi podlahami a príjemnú atmosféru hlavne v zimnom období navodí aj kozub . Súčasťou domu je aj garáž.
V menšom dome sú 2 miestnosti , soc. zariadenie. Na upravenom pozemku sa okrem ovocných stromov , nachádza veľký drevený altánok a garáž pre dve autá. Domy sú napojené na všetky inžinierske siete.
Jedinečnosť tejto ponuky uzatvára dobrá lokalita v blízkosti Košíc s možnosťou dvojgeneračného bývania, príp. spojiť podnikanie s bývaním.
Cena je vrátane poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti. Právny servis a overenie podpisu predávajúceho zabezpečujeme advokátom.

Cena: 189 000,-€

Podobné inzeráty

EXKLUZIVNA PONUKA!! Realitná kancelária MIMAREAL s.r.o. Vám ponúka na prenájom moderný 3-izbový rodinný dom- NOVOSTAVBA v Dúbravke

EXKLUZIVNA PONUKA!!! Realitná kancelária MIMAREAL s.r.o. Vám ponúka na prenájom moderný 3-izbový rodinný dom - NOVOSTAVBA v Dúbravke, ulica Strmé sady. Dom sa nachádza v kľudnej a tichej slepej ulici ... Cena: 1 600 Eur
189 000 Eur

Kategória: Reality / Domy
Plocha (m2): 250
Nabídka od: Realitná kancelária Mesto: Košice
Pridané: 2.6.2017
Predajca: Kanuchova
ID: 878538

Kanuchova
Share Share Share