× Inzerát nie je aktívny

dumper pasovy Yanmar C08 so zarukou, Objem korby 0,45 m kubic. možnosť prenájmu, | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

dumper pasovy Yanmar C08 so zarukou, Objem korby 0,45 m kubic. možnosť prenájmu,, foto 1 Poľnohospodárske a stavebné stroje, Stavebné stroje | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

Predám pasový dumper Yanmar C08 nový, so zárukou 12 mesiacov. Dumper má masívnu konštrukciu, a je vhodný aj do ťažkých podmienok, napr.: vyvážanie sute pri demolíciách.
Hmotnosť dumpra 560 kg. Rozmery dumpra ( š x d x v: 810 mm x 2151 mm x 336 mm )
Nosnosť korby je 800 kg ( t.j. max užitočné zaťaženie ) Navršený objem korby je cca 0,45 m kubických.
Dumper poháňa spoľahlivý, vzduchom chladený dieselový motor Yanmar LN 100 AE o výkone 10 Hp, s elektrickým štartom. Štandardne má motor dva vzduchové filtre, čo umožňuje daupru spoľahlivo pracovať aj v prašnom prostredí.
Hydrostatický pojazd dumpra. Hydraulický systém s hydraulickým regulačným čerpadlom, umožňuje jemné a citlivé riadenie/ovládanie/ dumpra. Max rýchlosť pojazdu je 4 km/hod. Šírka pásu je 180 mm.
Dumper má vynikajúcu priechodnosť terénom, zvláda prekonávať az 30 stupňové stúpania. Rolky pásoveho podvozku sú na oscilačných/kyvadlových ramenách, vďaka ním dumper ľahšie prekonáva terénne nerovnosti, a tiež sa dokáže pohybovať na schodoch.
Palubná doska veľmi užívateľsky prívetivá a intuitívna. Umožňuje obsluhe rýchle zoznámenie a maximálnu bezpečnosť na pracovisku. Dumper je vďaka svojej jednoduchej obsluhe vhodny aj pre požičovne strojov.
Dumper Vám môžeme dodať aj so samonakladcím zariadením. Príplatok za samonakladacie zariadenie je 1.450 EUR + dph.
Kúpa dumpra je možná aj na splátky, napr.: formou leasingu, spotrebného úveru, alebo formou prenájmu. Radi Vám pošleme splátkový kalendár, alebo poskytneme ďalšie informácie na telef: 0910 / 908841.
Technické parametre minibágra nájdete na stránke ATRENT s.r.o.

Podobné inzeráty

Cena dohodou

Kategória: Auto-moto / Poľnohospodárske a stavebné stroje / Stavebné stroje
Mesto: Senec
Obnovené: 22.9.2018
Predajca: ATRENT sro
ID: 897463

ATRENT sro
Share Share Share