× Inzerát nie je aktívny

chata Martin, Valča - novostavba | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

chata Martin, Valča - novostavba , foto 1 Reality, Chaty, chalupy | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

Reality EGYPS, ponúka novopostavenú celoročne obyvateľnú luxusnú chatu s vlastnou garážou v oblasti Malá Fatra, v tesnej blízkosti lyžiarskeho strediska.
Chata má samostatné 3 apartmány so svojim soc.zariadením a kuchyňou, dvojgaráž a 2 terasy. Chata je plne vybavená. Vykurovanie je krbom a elektrickými konvektormi. Pri chate je veľká terasa s dlažbou. Pri chate je možnosť parkovania.Pristupova cesta a parkovanie je so zamkovej dlazby. Chata je napojená na vodu, elektriku a kanalizáciu- veľkokapacitná čistička odpadových vôd, vlastná studňa, samostatne regulovateľné kúrenie + teplovzdušné rozvody s krbu.
Chata je situovaná v krásnom prostredí Valčianskej doliny, neďaleko obce Valča. Jej výborná poloha len 200 metrov od významného lyžiarskeho strediska SNOWLAND Valčianska dolina je zárukou neopakovateľných zážitkov. V zimných mesiacoch sa dá skvele zalyžovať na upravených zjazdovkách strediska či využiť možnosť zahrať si biliard, stolný tenis či bowling. Ak uprednostníte pred športom skôr relax, určite využite širokú ponuku wellness služieb blízkeho hotela, ako napríklad bazén s protiprúdom, solárium či rôzne druhy sáun. Takýto odpočinok je vynikajúcim riešením aj v letnom období po absolvovaní príjemnej prechádzky či zaujímavej túry prekrásnou okolitou prírodou Malej Fatry.
Počas celého roka Chata ponúka komfortné ubytovanie s celkovou kapacitou 10 lôžok (vrátane prísteliek). Chata je momentálne vyžívaná na prenájom a predáva sa aj s klientelou, ktorá už má zajednané ubytovanie.

Podobné inzeráty

179 000 Eur

Kategória: Reality / Chaty, chalupy
Nabídka od: Realitná kancelária Mesto: Martin
Pridané: 23.2.2017
Predajca: Reality EGYPS, Adrian Kaššay
ID: 874013

Reality EGYPS, Adrian Kaššay
Share Share Share