× Inzerát nie je aktívny

Cvičenie SM systém v Košiciach | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

Cvičenie SM systém v Košiciach, foto 1 Móda, krása a zdravie, Starostlivosť o zdravie | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

SM Systém je systematická starostlivosť o pohybový aparát človeka. Jeho autorom je MUDr. Smíšek. SM Systém prepája rehabilitačnú liečbu s prevenciou, regeneráciou a kondičným i výkonnostným tréningom.
SM Systém vychádza z hĺbkového anatomického poznania pohybového aparátu človeka a jeho funkcie. Za základný prirodzený pohybový prejav človeka považuje chôdzu.
Hlavný efekt metódy je vyvolanie trakčnej (naťahovacej) sily v oblasti medzi stavcových platničiek. Tohto efektu dosahujeme aktiváciou špirálových svalových reťazcov, ktoré zužujú obvod pása a ťahajú telo smerom nahor. Týmto spôsobom je chrbtica pri pohybe aktívne stabilizovaná. Všeobecná indikácia cvičenia je posilňovanie, preťahovanie, koordinácia pohybu, optimálne koordinovaná a stabilizovaná chôdza a beh.V GET FITTER máme školenie priamo z Pražského centra autora metódy. Príďte vyskúšať!

Podobné inzeráty

CHRÁNENÁ DIEĽŇA

Masážny salón Amary Spa má štatút Chránenej dielne od roku 2010. Náhradné plnenie si môžete realizovať objednaním našich služieb pre vašich zamestnancov, ako to vyplýva zo Zákona č. 5/2004 ... Cena: Výmena

Odblokovanie zablokovaných energií liečením FILIPÍNSKOU metódou a HARMONIZÁCIOU ČAKIER.

Prvé zaznamenané stretnutie "západného" človeka s magnetickým liečením filipínskou
metódou bolo uskutočnené v r. 1950. V našich podmienkach sa toto liečenie nazýva Magneti...
Cena: Výmena
Cena dohodou

Kategória: Móda, krása a zdravie / Starostlivosť o zdravie
Barva: Biela Mesto: Košice
Obnovené: 15.9.2016
Predajca: Jozef Kmetko
ID: 631051

Jozef Kmetko
Share Share Share