Zaujímavý RD – čiast. rekonštrukcia okolie mesta Prešov | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

Zaujímavý RD – čiast. rekonštrukcia okolie mesta Prešov , foto 1 Reality, Domy | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

AVLAS REALITY s.r.o., Vám dáva do pozornosti na predaj zaujímavý priestranný charizmaticky rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii s prekrásnym výhľadom na okolitú prírodu. Dom sa nachádza na rovinatom oplotenom pozemku s rozlohou 6939m2( zastavaná plocha 1226m2, 2959m2 záhrady a 27542 orná pôda) na začiatku obce Tuhrina vzdialenej od mesta Prešov cca 21km a od Košíc cca 33km. Priestranný a slnečný rodinný dom je orientovaný na SV/JZ Bol postavený a skolaudovaný cca okolo roku 1950.
Predávaný dom s dvoma samostatnými vstupmi pozostáva z 5. izieb, 2xkuchyňa, kúpeľňa, WC, komora, technická miestnosť, kotolňa. Na pozemku sa nachádza aj samostatná garáž, podpivničená sýpka a miestnosti určené pre chov domácich zvierat. Rodinný dom prešiel vonkajšou a vnútornou čiastočnou rekonštrukciou výmena okien za plastové, plastové vchodové dvere, plávajúce podlahy, oprava strechy, nové plastové rozvody kúrenia. Vykurovanie domu je zabezpečené ústredným kúrením plynový kotol. Dom je napojený na elektrinu, plyn, obecný vodovod odpad je riešený vlastnou žumpou.
Krátky opis domu:
Hlavným vstupom vstúpime na prízemie domu kde sa nachádza vstupná chodba, chodbou sa dostaneme do izby, ktorá je priechodná s ďalšou izbou, chodbou na prízemí sa dostaneme do kuchyne, kúpeľne, špajza, a kotolne. S prízemia sa dostaneme schodiskom na prvé podlažie kde sú tri samostatné nepriechodné izby, kúpeľňa na poschodí nie je, ale nachádza sa tam miestnosť pre jej realizáciu, chodbou na poschodí sa dostaneme do kuchyne, WC je umiestené na chodbe tak tiež na chodbe sa nachádzajú druhé vstupné dvere. Tento zaujímavý dom svojim dispozičným riešením ponúka viacero možnosti bývania ako aj možnosť dvojgeneračného bývania.
Opis pozemku:
Tento pozemok udržiavaný s veľkorysou rozlohou Vám poskytne viacero možnosti využitia ako oddych, relax, možnosť pestovania ovocia, zeleniny,
chov domácich zvierat a pod.......
Občianska vybavenosť:
V obci je základná občianska vybavenosť, okolie domu poskytuje aj viacero výhod kde si môžete skrátiť voľne chvíle či už prechádzkou okolitou prírodou, zberom lesných plodov, cykloturistikou a pod. Stále ešte Váhate máme pre Vás ešte ponuku, kde Vám bezplatne sprostredkujeme výhodné financovanie tejto nehnuteľnosti a kompletný servis a právne poradenstvo. Ak túžite po peknom bývaní bez väčších investícii tak táto nehnuteľnosť spĺňa všetky Vaše očakávania dom je ihneď obývateľný a voľný po vzájomnej dohode.

Podobné inzeráty

Prenajmeme zariadený rodinný dom, Žilina - Stráža, R2 SK.

Lokalita : Žilina – Stráža
Sekcia : prenájom
Druh : dom
Počet izieb : 3 + 1
Plocha pozemku : 400 m²
Obytná plocha : cca 100 m²
Siete: el., voda, plyn, kanalizácia, internet
Stav: po kompletnej ...
Cena: 650 Eur

GRAFT ponúka 4-izb. RD - LOZORNO - okr. Malacky / NOVOSTAVBA /

GRAFT ponúka 4-izb. RD - LOZORNO - okr. Malacky / NOVOSTAVBA bungalov / na prenájom, 90 m2, pozemok 600 m2. Dispozícia domu : vstupná chodba, WC, kúpelňa, obývacia izba s kuchyňou, 3 spálne. Dom je ko... Cena: 690 Eur
79 990 Eur

Kategória: Reality / Domy
Plocha (m2): 6939
Nabídka od: Realitná kancelária Mesto: Prešov
Pridané: 18.8.2019
Predajca: Kmec
ID: 905115

Kmec
Telefón:: 091 XXX Zobraziť celé
Poslať správu predajcovi Rozbaliť

Dbajte na bezpečnosť!
Neplaťte predom, napr. za dopravu. Neuvádzajte svoje telefónne číslo ani adresu pri prvom kontakte. Viac o bezpečnosti!

Share Share Share