× Inzerát nie je aktívny

Výrazne znížená cena za dom pri potoku 80 km od BA | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

Výrazne znížená cena za dom pri potoku 80 km od BA , foto 1 Reality, Domy | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

VÝRAZNE ZNÍŽENÁ cena za starší rodinný dom v dedinke Petrova Ves na Záhorí 80 km od Bratislavy so 7 miestnosťami (3 rekonštruované obytné izby, kuchyňa, kúpelňa, hala, komora - špajza, jedna komora v pôvodnom stave). Celá úžitková plocha asi 160 m2. Celý pozemok s rodinným domom a záhradou má 8,2 ára. Nakoľko obytná časť je zrekonštruovaná, je možné sa okamžite nasťahovať. Je vhodný aj ako chalupa. Strecha je sedlová, z pálených škridiel. Je síce pôvodná, ale nezateká. Dom je postavený z pálenej tehly. Obytná časť má v tomto roku vybudovanú novú elektrinu (rozvody), plastové okná, vchodové vstupné dvere sú plastové, v izbách sú plávajúce podlahy. V kuchyni je staršia, ale zachovalá kuchynská linka, kúpelňa je po staršej rekonštrukcii, tá nebola vykonaná v tomto roku. V dome je zavedený plyn, používa sa na kúrenie v gamatkach, elektrina je 220/380 V. Ohrev vody je zrealizovaný bojlerom. Voda je obecná, okrem toho má aj vlastnú studňu.
Na pozemku je okrem samotného domu otvorená, ale zastrešená garáž cca 6 x 8 m, Za ňou ešte obrovská murovaná stodola asi 10x15 m. Na dvore na fotkách vidíte ešte hospodársku budovu, kde je dielnička a sklad.
Do domu sa vstupuje z čelnej strany domu, kde je vyrezávaná vstupná brána z masívu. Okná v miestnostiach sú orientované na západnú stranu, iba spálňa je na sever.
Za oplotením tečie potôčik, pretekajúci celou obcou, jeho zvuk vytvára zaujímavú kulisu. Vzadu na pozemku je ešte záhrada, pre dopestovanie základných plodín. Pred domom zase predzáhradka s nízkym plotikom a lavičkou, ktoré domu dodávajú osobité čaro.
Majitelia nehnuteľnosť predávajú z rodinných dôvodov, kompletnú rekonštrukciu už nestihli dokončiť, tá je na novom majiteľovi.
V prípade, že vás ponuka zaujala, na vyžiadanie vám pošlem video, ktoré vám ozrejmí, ako celá nehnuteľnosť v skutočnosti vyzerá.
Cena nehnuteľnosti je len 38.500,- eur.
Obhliadky má na starosti Ing. Haluška, 0905 311 663, kľúče mám u seba v kancelárii.

Podobné inzeráty

Dám do podnájmu

Dám do podnájmu rod. dom po rekonštrukcii, v Debradi, Košice-okolie,2 priestranné izby, 2 vchody,kuch., kúp.-sprcha,gang, špajza, letná kuchyňa,predsieň, záhrada, čistička, blízko lesa, tiché prostred... Cena: 350 Eur
38 500 Eur

Kategória: Reality / Domy
Plocha (m2): 160
Nabídka od: Realitná kancelária Mesto: Skalica
Pridané: 5.7.2017
Predajca: Superreality
ID: 879802

Superreality
Share Share Share