× Inzerát nie je aktívny

Vaša dovolenka na Jadrane | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

Vaša dovolenka na Jadrane , foto 1 Hobby, voľný čas, Šport a cestovanie | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

Ponúkam ubytovanie v malebnom mestečku Pakoštane. Karavan ,ktorý je pripravený na pohodové prežitie Vašej dovolenky.Karavan je so zabudovanou klimatizáciou, kompletne vybavený Dľžka karavanu 5 m. S možnosťou spania ďaľšej osoby v predstane na pevnej posteli pre jednu osobu. Priestor karavanu je rozdelený na dve časti posuvnými dverami.V prednej aj zadnej časti je dvojlôžko,Karavan je ,kompletne vybavený pre uvedený počet dospelých osôb. K dispozícii sú letné paplóny, vankúše.Zariadená kuchynka s riadom na varenie a stolovanie. Klimatizácia,TV . Pred karavanom je uzatvárateľný predstan a altánok s posedením. Ku karavanu patrí plastový stôl + 6 stoličiek. Malý stolík pre deti s dvomi malými stoličkami a bicykle. Predstan je plne vybavený kuchynským kútikom v ktorom je: elektirická dvojplotenka, mikrovl. rúra, rýchlo varná kanvica, chladnička,mraznička, príbory, riady, taniere!.Karavan je umiestnený v chládku olivovníkov v zdialené od mora a pláže 70 m, karavan sa nachádza v autokempe Luka, v blízkosti centra mesta, na stromami tienených parcelách. Stredisko ponúka čisté,mierne do mora sa zvažujúce pláže.Kenping je vybavený s dostatočným počtom v čistote udržiavaných sociálok Pakoštane sa nachádza v malebnej zátoke, obklopené ostrovčekmi, jedno z najupravenejších mestečiek prímorského Chorvátska. Blízkosť Kornatských ostrovov a kaňonu rieky Krky s nádhernými vodopádmi a dobrá úprava mesta, pláží a parkov, robia z Pakoštane žiaducu a príťažlivú turistickú destináciu. Ako máloktoré mesto žijú aj vo dne aj v noci a vždy ponúkajú niečo nové a nezvyčajné. Široko-ďaleko sú známe ľudové tradičné slávnosti, kultúrne a zábavné podujatia, festivaly, Večery dalmatínskych speváckych zborov, športové súťaže: regaty, big game fishing, Vranské jazero. / Cena obsahuje prenájom karavanu ,používanie klímy,parkovanie pri karavane,TV so satelitom ČR a SK stanice i pobytovú taxu.viac na www.podnajadran.webnode.sk

Podobné inzeráty

Jazykový pobyt na FLORIDE

Jazyková agentúra WANT - www.want.sk

Destinácia FLORIDA a mesto Fort Lauderdale a Miami - náš druhý domov, kde sme žili, študovali a pracovali niekoľko rokov.

• Jazykovo - dovolenkový pobyt v U...
Cena: Cena dohodou

Jazykový pobyt na FLORIDE

Jazyková agentúra WANT - www.want.sk

Destinácia FLORIDA a mesto Fort Lauderdale a Miami - náš druhý domov, kde sme žili, študovali a pracovali niekoľko rokov.

• Jazykovo - dovolenkový pobyt v U...
Cena: Cena dohodou
Cena dohodou

Kategória: Hobby, voľný čas / Šport a cestovanie
Mesto:
Obnovené: 1.3.2017
Predajca: Viera
ID: 874276

Viera
Share Share Share