Ubytovanie v areáli termálneho kúpaliska Vadaš v Štúrove | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

Ubytovanie v areáli termálneho kúpaliska Vadaš v Štúrove, foto 1 Hobby, voľný čas, Šport a cestovanie | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

Ubytovanie priamo v areáli termálneho kúpaliska v Štúrove, pre 6 osôb. Ubytovanie je pekne zariadených maringotkách, veľkou krytou terasou, klimatizáciou.
Kompletne vybavená kuchynka, kuchynská linka, dvojvarič, mikrovlnná rúra, varná kanvica, remoska, chladnička mrazničkou, všetok potrebný riad. 2Xposchodová posteľ, skrine na šaty. rozťahovací gauč, televízor, na terase veľký stôl, lavice, stolík pod varič. V horúcich dňoch poslúži klimatizácia a tiež veľká terasa.
Týždenné pobyty sú od soboty do soboty alebo dohodou. Cena je veľmi výhodná zvlášť prvé júlové a posledné augustové termíny, dohodou. V cene je ubytovanie, vstup na kúpalisko, parkovné, spotreba elektriny aj klimatizácia.

Podobné inzeráty

Ubytovanie v areáli kúpaliska Vadaš v Štúrove

Ponúkam ubytovanie priamo v areáli termálneho kúpaliska Vadaš v Štúrove, za výhodnú cenu, v maringotke veľkou terasou, klimatizáciou. Kuchynská linka, dvojvarič, chladnička, mikrovlnná rúra, varná kan... Cena: Cena dohodou

Hokejová vystroj

Ponúkam hokejovú vystroj Cena: Cena dohodou
Cena dohodou

Kategória: Hobby, voľný čas / Šport a cestovanie
Mesto: Štúrovo
Obnovené: 14.5.2017
Predajca: Júlia
ID: 220204

Júlia
Telefón:: +42 XXX Zobraziť celé
Poslať správu predajcovi Rozbaliť

Dbajte na bezpečnosť!
Neplaťte predom, napr. za dopravu. Neuvádzajte svoje telefónne číslo ani adresu pri prvom kontakte. Viac o bezpečnosti!

Share Share Share