Tajomno akášických záznamov: Osvietenie | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

Tajomno akášických záznamov: Osvietenie, foto 1 Hobby, voľný čas, Film, hudba a knihy | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

Stále hľadáte výnimočnú knihu s ktorou prežijete najväčšie dobrodružstvo so zatajeným dychom? Alebo máte v knižnici všetkých autorov a všetky ich diela ale hľadáte niečo nové nepoznané čo rozšíri Vaše obzory? Či sa zaujímate o ezoteriku a hermeticku filozofiu? V mnohých knihách Vám nevedeli dať priamu a porozumitelnu odpoveď. Preto je tu kniha Tajomno akášických záznamov: Osvietenie. Dej tejto knihy Vás zaujme a vtiahne do situácii aké prežíva mladý hlavný hrdina. Nevydychnete kým neobratite knihu na poslednú stránku. Budete v napätí každú jednu jedinečnú kapitolu rozprávajúcu o cestách osvietenia skrz mnohé a mnohé záznamy z akášických sfér. Tajomno nad ktorým bádajú filozofi a mudrci od dávnych čias odhalí svoje najskrytejsie pravdy a prevedie Vás nekonečným labyrintom pochopenia reality a všetkého navôkol nás.

Anotacia:Jedenásť ročný Tomáš od útleho veku cíti prítomnosť tajomných éterických bytosti, vníma prítomnosť energií a iných sfér. Sprevádzajú ho vízie osudov ľudí vôkol neho. Počas jedného roka za celej kaskády udalostí sa vydá na cestu osvietenia, aby si spomenul na svoje minulé životy, osvojil si vedomosti vesmíru a odhalil najtajnejšie sféry akášických záznamov v spolupráci s vyššími bytosťami. Podarí sa mu to alebo ho premôžu temné entity na čele so zlovestným Anunnakim? Alebo je tu niečo ešte zlovestnejšie?

http://www.mea2000.eu/ponuka.html

http://www.mea2000.eu/obsah/osvietenie.html

https://www.martinus.sk/?uItem=789311

Pre viac info nájdite skupinu Tajomno-Osvietenie alebo FB stránku Tajomno akášických záznamov. Alebo napíšte na massanger Slavo Suja.

S pozdravom autori knihy
http://www.mea2000.eu/tvorba/Suja_Jendralova/author.html

Podobné inzeráty

0 Eur

Kategória: Hobby, voľný čas / Film, hudba a knihy
Mesto: Bratislava
Obnovené: 13.10.2020
Predajca: Suja Slavomír
ID: 913715

Suja Slavomír
Telefón:: 094 XXX Zobraziť celé
Poslať správu predajcovi Rozbaliť

Dbajte na bezpečnosť!
Neplaťte predom, napr. za dopravu. Neuvádzajte svoje telefónne číslo ani adresu pri prvom kontakte. Viac o bezpečnosti!

Share Share Share