Tabak priesady | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

Tabak priesady, foto 1 Dom a záhrada, Zo záhradky | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

( Galanta ) Pozri ďalšie moje inzeráty.
Predám v sezóne zrelé zelené, nesušené tabakové listy odrody Virginia (0,2mg) a Havana 0,6mg obsah nikotínu v 1g tabaku ( Nicotiana tabacum) , pestované bez chémie, 1kg/ 7 € + poštovné. Tabakové listy doručím už navlečené na pevnom 2m dlhom špagáte, stačí doma zavěsit do chládku ( povala, šopa, balkón, chata , garáž, v núdzi do obývačky…-)).
Polotovar doručím na dobierku do troch pracovných dní po celej SR.
Ponúkam aj sušený tabak Viržinia a Havana za 50€/kg....3kg/45€ ( 135€/3kg )...6kg/40€ ( 240€/6kg).
Osobný odber ako aj samozber je vítaný každý deň, v sobotu aj v nedeľu. Pri odbere nad 10kg je cena 5€/kg, 100kg/4€. Z jedného kg zrelých zelených listov je výdatnosť cca 200g sušeného tabaku, z ktorého sa dá vyrobiť minimálne 200ks cigariet. Taktiež je vhodný na výrobu vlastných cigár jemnej chuti alebo ako fajkový tabak.

Tabak Virginia a Havana sa vyznačujú jemnou tabakovou chuťou, pracná a komplikovaná fermentácia tabaku nie je nutná, čo je veľká výhoda uvedených odrôd. Chutia lahodne aj bez fermentácie. Všetky ostatné odrody tabaku sa bez fermentácie nedajú fajčiť ( extrémne štípu, chutia ako sušená tráva:-)). 60% celosvetovej produkcie tabaku je práve odroda Virginia a Havana, všetky svetoznáme značky cigariet ju používajú ako základné odrody a ďalšie tajné prímesi a chemikálie, ktoré si každý výrobca prísne stráži.

Doma spracovaný tabak je v zmysle platnej legislatívy SR a EÚ povolené zákonom, navyše je najmenej škodlivý a najlacnejšie dostupný tabak na trhu.
200ks dutiniek s filtrom = 1,15€, mechanická plnička cigaretových dutiniek s filtrom 4€ - 8€,prípadne Elektrická poloautomatická plnička cigaretovýh dutinek s fltrom od 35€ - 60€ ( nepredávam) korá vyrobí 1 balíček cigariet za 3 minuty a karton( 200ks) za 30 minút.

Pri spotrebe 1 - 2 - 3 bal. cigariet denne( 3€ - 6€ - 9€) x 365 dní = 1.100€ - 2.200€ - 3.300€, to je ročná úspora pri vlastnom dosušení a spracovaní tabaku za 7 €/1kg. Je to asi štvrtinová cena tabaku ktorý bežne dostať v obchodoch (30g/5€…). Celé sušeni tabaku je veľmi jednoduché, investícia je 7 €/1kg , žiadna práca len cca 30 dňové prírodné sušenie. Tabak sa po usušení rozdrví v ruke alebo nakrája nožom na 1mm široké slýžiky a preoseje cez kuchynské sýtko. Sušený tabak je vhodný a veľmi účinný biopostrek , prostriedok na ochranu rastlín vo forme postreku z vyluhovaného tabaku alebo na zadymovanie skleníkov, fóliovníkov proti voškám , moliciam a iným škodcom.

Podobné inzeráty

20 Eur

Kategória: Dom a záhrada / Zo záhradky
Mesto: Galanta
Obnovené: 2.10.2021
Predajca: Milan Lax Farmička
ID: 128140

Milan Lax Farmička
Poslať správu predajcovi Rozbaliť

Dbajte na bezpečnosť!
Neplaťte predom, napr. za dopravu. Neuvádzajte svoje telefónne číslo ani adresu pri prvom kontakte. Viac o bezpečnosti!

Share Share Share