× Inzerát nie je aktívny

Sušený včelí peľ priamo od registrovaného včelára | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

Sušený včelí peľ priamo od registrovaného včelára, foto 1 Dom a záhrada, Zo záhradky | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

Predám čerstvý Slovenský sušený včelí peľ najvyššej kvality priamo od registrovaného včelára v centrálnom registri včelstiev (CRV), s povolením na priamy predaj medu konečnému spotrebiteľovi od Regionálnej veterinárnej a potravinovej správy vo Veľkom Krtíši (RVPS), ktorý je členom Slovenského zväzu včelárov (SZV).

Ide o čerstvý kvalitný Slovenský sušený peľ priamo do prvovýrobcu včelára.
Peľ je 100% prírodný produkt bez konzervácie, farbív, E-čiek a pod. Peľ pochádza z vlastnej včelnice, ktorá sa nachádza na južnom Slovensku v čistom prostredí obci Dolinka v okrese V. Krtíš.
Tradícia včelárenia je v našej rodine zachovaná už od roku 1944, čo zaručuje pre spotrebiteľa skúsenosti a najvyššiu možnú kvalitu ponúkaného peľu.

Od nás dostanete čistý 100% prírodný peľ bez akej koľvek úpravy (okrem sušenia), čiže v podstate od nás dostanete peľ priamo z úľa.
Peľ má udelený platný certifikát na používanie regionálnej značky ,,Produkt HONT,, - viď. foto.

Jedná sa o peľ, ktorý bol zbieraný a sušený tento mesiac, čiže o čerstvú úrodu z roku 2017.

Cena za:

Sáčok s rýchlouzáverom:
200g = 3,29 EUR
500g = 7,89 EUR
1000g = 14,99 EUR

Plastová nádoba:
460g = 7,99 €
260g = 4,99 €
140g = 2,99 €

Sklenený pohár:
450g = 7,99 €
230g = 4,49 €

Pri odbere 20 a viac kg vo vreci cena dohodou.

Peľ je balený v plastových sáčkoch s rýchlo uzáverom, plastových nádobách alebo v sklenených pohároch.
Ku každej objednávke prikladám aj leták o účinkoch a spôsobe užívania sušeného včelieho peľu.
Peľ bol sušený v špeciálnej sušičke na peľ, v ktorej sa peľ suší šetrným spôsobom neustále niekoľko dní pri teplote 40°C.

Je možný osobný odber v meste Veľký Krtíš.

V prípade záujmu peľ zasielam aj poštou alebo kuriérom DPD, na dobierku alebo platbou vopred, v tomto prípade sa k cene peľu pripočítava aj cena za dopravu podľa váhy balíka. Doprava je stanovené podľa cenníka Pošty prípadne cenníka DPD (pri väčšine balíkoch je DPD lacnejšie alebo je drahšie iba o niekoľko desiatok centov ako Pošta).

V prípade záujmu o objednanie peľu poprosím objednávku zaslať na e-mail (cez kontaktný formulár portálu) kde uveďte: úplnú adresu doručenia, kontakt na Váš mobil, zvolený druh doručenia poštou (na adresu alebo na poštu), alebo DPD (na adreu alebo na odberné miesto Pickup), a samozrejme o koľko peľu máte záujem.

PS: Nezabudnite si pozrieť moje inzeráty kde nájdete kvalitné včelie produkty ako napríklad agátový, repkový, pastovaný repkový, slnečnicový a zmiešaný kvetový včelí med, sušený peľ, voskové sviečky, včely a pod. všetko priamo od včelára.

Podobné inzeráty

3 Eur

Kategória: Dom a záhrada / Zo záhradky
Mesto: Veľký Krtíš
Pridané: 12.7.2017
Predajca: Peter Pišák
ID: 880106

Peter Pišák
Share Share Share