× Inzerát nie je aktívny

Sušený včelí peľ 2019 priamo od registrovaného včelára | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

Sušený včelí peľ 2019 priamo od registrovaného včelára, foto 1 Dom a záhrada, Zo záhradky | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

Predám čerstvý Slovenský sušený včelí peľ najvyššej kvality, ocenený 1. miestom na agrokomplexe 2018 v Nitre, priamo od registrovaného včelára v centrálnom registri včelstiev (CRV), s povolením na priamy predaj medu konečnému spotrebiteľovi od Regionálnej veterinárnej a potravinovej správy vo Veľkom Krtíši (RVPS), ktorý je členom Slovenského zväzu včelárov (SZV).

Ide o čerstvý kvalitný Slovenský sušený peľ priamo do prvovýrobcu včelára.
Peľ je 100% prírodný produkt bez konzervácie, farbív, E-čiek a pod. Peľ pochádza z vlastnej včelnice, ktorá sa nachádza na južnom Slovensku v čistom prostredí obci Dolinka v okrese V. Krtíš.
Tradícia včelárenia je v našej rodine zachovaná už od roku 1944, čo zaručuje pre spotrebiteľa skúsenosti a najvyššiu možnú kvalitu ponúkaného peľu.

Od nás dostanete čistý 100% prírodný peľ bez akej koľvek úpravy (okrem sušenia), čiže v podstate od nás dostanete peľ priamo z úľa.
Peľ má udelený platný certifikát na používanie regionálnej značky ,,Produkt HONT,, - viď. foto., a peľ získal 1. miesto v celoslovenskej súťaži Agrokomplex 2018.

Ďalšie balenia sušeného peľu z našej ponuky nájdete u nás tu https://goo.gl/rsTqyA

Jedná sa o peľ, ktorý bol zbieraný a sušený tento rok, čiže o čerstvú úrodu z roku 2019.

Cena za:

Sáčok s rýchlouzáverom:
200g = 3,59 EUR
500g = 8,49 EUR
1000g = 15,99 EUR


Sklenený pohár:
450g = 8,49 €
230g = 4,79 €

Pri odbere 25 a viac kg vo vreci cena dohodou.

Peľ je balený v plastových sáčkoch s rýchlo uzáverom alebo v sklenených pohároch.
Ku každej objednávke prikladám aj leták o účinkoch a spôsobe užívania sušeného včelieho peľu.
Peľ bol sušený v špeciálnej sušičke na peľ, v ktorej sa peľ suší šetrným spôsobom neustále niekoľko dní pri teplote 40°C.

Je možný osobný odber v meste Veľký Krtíš.

V prípade záujmu peľ zasielam aj poštou alebo kuriérom DPD, na dobierku alebo platbou vopred, v tomto prípade sa k cene peľu pripočítava aj cena za dopravu podľa váhy balíka. Doprava je stanovené podľa cenníka Pošty prípadne cenníka DPD (pri väčšine balíkoch je DPD lacnejšie alebo je drahšie iba o niekoľko desiatok centov ako Pošta).

V prípade záujmu o objednanie peľu poprosím objednávku zaslať na e-mail (cez kontaktný formulár portálu) kde uveďte: úplnú adresu doručenia, kontakt na Váš mobil, zvolený druh doručenia poštou (na adresu alebo na poštu), alebo DPD (na adreu alebo na odberné miesto Pickup), a samozrejme o koľko peľu máte záujem.

Podobné inzeráty

16 Eur

Kategória: Dom a záhrada / Zo záhradky
Mesto: Veľký Krtíš
Pridané: 31.5.2019
Predajca: Peter Pišák
ID: 903670

Peter Pišák
Share Share Share