× Inzerát nie je aktívny

Rodinný dom v centre Banskej Bystrice - vhodný aj na podnikanie | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

Rodinný dom v centre Banskej Bystrice - vhodný aj na podnikanie, foto 1 Reality, Domy | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

Ponúkame na predaj rodinný dom v centre Banskej Bystrice, ktorý sa rozprestiera na rovinatom pozemku o výmere 433 m2.
Nehnuteľnosť napojená na všetky inžinierske siete pozostáva z:
Pivnice, ktorú tvorí chodba (s umývadlom), schodisko, kotolňa s dielňou, sklad a obytná miestnosť.
Prízemia pozostávajúceho z chodby, obývačky, spálne, dvoch izieb, kuchyne, špajze, dvoch kúpeľní, dvoch komôr a schodiska do pivnice a na povalu.
Podkrovia, ktoré je momentálne nevyužité.
Dom je priebežne dobre udržiavaný a prebehla na ňom rekonštrukcia, ktorá zahŕňa: plastové okná v izbách, v kuchyni a v kúpeľni, nanovo vymaľované všetky izby aj kuchyňa, plávajúce podlahy, keramická dlažba, kompletne zrekonštruovaná kúpeľňa, vymenené odpadové potrubie od odkvapu strechy domu, nové rozvody teplej a studenej vody, nové rozvody elektrickej energie s premiestnením elektromeru na vonkajšiu stenu domu, vybudovanie novej kanalizácie výmenou všetkých odpadových potrubí, vybudovaný odvod odkvapu strechy garáže s prístreškom do kanalizácie a realizovaná drenáž záhrady, kompletná rekonštrukcia garáže s výmenou krovu a strešnej krytiny, vybudovanie prístrešku, spevnených plôch na záhrade, nového oplotenie. Ohrev teplej vody je riešený dvomi nezávislými elektrickými bojlermi, jeden (150l) zásobuje jednu kúpeľňu a kuchyňu a druhý (80l) druhú kúpeľňu. Kúrenie je zabezpečené teplovodným ústredným kúrením a s plynovým kotlom. V roku 2004 bol kotol vymenený za nový (je permanentne prevádzkovaný v režime so zníženým výkonom na 18kW a bezproblémovo s dostatočnou rezervou vykuruje celý dom aj počas tuhej zimy na priemernú teplotu 24°C). V záhrade sa nachádza murovaná garáž pre jedno auto s nadväzujúcim prístreškom pre druhé auto. Pri bráne je zvonec s domácim telefónom, ktorého vnútorná stanica je v kuchyni. Brána sa otvára kľúčom alebo elektrickým ovládaním z kuchyne.
Nehnuteľnosť je vedená pod evidenčným číslom: 143
Všetky podrobné informácie a obhliadku nehnuteľnosti Vám sprostredkuje pani Kubincová.

Podobné inzeráty

255 000 Eur

Kategória: Reality / Domy
Plocha (m2): 433
Nabídka od: Realitná kancelária Mesto: Banská Bystrica
Obnovené: 27.1.2017
Predajca: Katarína Kubincová
ID: 385723

Katarína Kubincová
Share Share Share