RK09029 Byt /4-izbový (Predaj) | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

RK09029 Byt /4-izbový (Predaj), foto 1 Reality, Byty | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

Ponúkame na predaj 4-izbový mezonet s tromi kúpeľňami pre náročných, holobyt, ktorého interiér si upravíte podľa seba, v novostavbe domu na Lednických Rovniach.
Máte špecifický vkus a preferujete mať dokončenie finálnych úprav interiéru vrátane podláh, kuchyne a kúpeľní vo svojich rukách? Radi trávite čas v prírode a zároveň chcete ťažiť z dostupnosti služieb obce? Hľadáte miesto na bývanie so strategickou polohou cca 10 kilometrov od Púchova i Ilavy s nájazdmi na diaľnicu v blízkosti turisticky zaujímavých lokalít? Hľadáte súkromie, ticho a kľud menšieho domu s 3 bytovými jednotkami s výhľadom do zelene?
Potom nám dovoľte predstaviť Vám bývanie pre náročných v novostavbe domu na Lednických Rovniach, v obci s cca 4000 obyvateľmi. MŠ, ZŠ, detské ihriská, potraviny Coop, Tesco Express, pošta, drogéria, reštaurácie a kaviarne... Zámocký park priamo v obci a do 20 minút autom i zrúcanina hradu Lednica a Vršatec a krásne vršatské bradlá. Alebo Vás viac lákajú vyššie kopce Strážovských vrchov ako napríklad Sokol alebo Vápeč?
Tento svetlý výmerou veľkorysý byt s celkovou plochou 109,18 m2 je tvorený vstupnou chodbou, kde je priestor na vstavanú skriňu. Z chodby sa plynule prechádza do priestrannej obývacej izby s kuchynským kútom (25,76 m2), ktorého dokončenie bude v réžii nového majiteľa. Samozrejme je tu i možnosť, že kuchynskú linku dokončí pôvodný majiteľ- za príplatok. Avšak majiteľ preferuje predaj bytu v stave, v akom sa práve nachádza. K dispozícii je na prízemí i kúpeľňa s WC. Cez drevené schodisko so zábradlím sa chodbou dostanete na vrchné poschodie bytu s druhou spálňou, ku ktorej prináleží súkromná kúpeľňa, veľkou rodinnou kúpeľňou (cez 8 m2), ďalšími 2 izbami (cca 12 m2) so samostatnými vstupmi a šatňou.
Finálna úprava interiéru je na Vás, a tak si môžete vytvoriť ideálne bývanie podľa svojich predstáv od podlahy, zárubní, dverí, osvetlenia, kuchynskej časti a kúpeľní. Pre ešte väčší komfort obyvateľov bytov a i z dôvodu nižších nákladov na bývanie boli obvodové steny domu zaizolované 15-centimetrovou rockwool vatou s výbornými tepelno-izolačnými i zvukovo-izolačnými vlastnosťami. Energetická náročnosť budovy je A. V prípade záujmu je tu aj možnosť zapojiť klimatizáciu, všetko je predpripravené. V bytoch sú bezpečnostné dvere i videovrátnik. Každý z bytov má podiel (cca 2m2) i na spoločnej miestnosti určenej na uskladnenie bicyklov a kočíkov. Parkovanie je dobré i vďaka tomu, že priamo pred domom je menšie parkovisko.
Ak hľadáte výmerou veľkorysý 4-izbový byt s tromi kúpeľňami, ktorého interiér si chcete dokončiť podľa seba a je pre Vás dôležitá poloha bytu, dostupnosť služieb, zeleň v okolí a parkovanie pri dome, tak ma kedykoľvek kontaktujte pre viac informácií alebo si rovno dohodneme termín obhliadky. Predajná cena bytu je 111.180 eur.

Podobné inzeráty

GRAFT ponúka 3-izb. NOVOSTAVBA Komarnicka ul. - Ružinov

GRAFT ponúka 3-izb. NOVOSTAVBA Komarnicka ul. - Ružinov na prenájom / energetický certifikát B / 107 m2, 5/8, loggia + 10 m2, výťah. Byt v polyfunkčnom dome ATRIUM. Byt je veľký, priestranný, slnečný ... Cena: 1 000 Eur

3 Izbový byt na prenájom - 160 m2

Veľký 160 m2 trojizbový byt na 2./2 poschodí na Mäsiarskej ulici. Byt je po kompletnej rekonštrukcii, má 2 x WC, rohovú vaňu, klimatizáciu, novú kuchynskú linku, ( čaká sa už iba na nábytok ). Z haly ... Cena: 1 000 Eur
118 180 Eur

Kategória: Reality / Byty
Plocha (m2): 109
Nabídka od: Realitná kancelária Mesto: Púchov
Pridané: 16.10.2020
Predajca: Zuzana Gábiková
ID: 913795

Zuzana Gábiková
Telefón:: 091 XXX Zobraziť celé
Poslať správu predajcovi Rozbaliť

Dbajte na bezpečnosť!
Neplaťte predom, napr. za dopravu. Neuvádzajte svoje telefónne číslo ani adresu pri prvom kontakte. Viac o bezpečnosti!

Share Share Share