Vážení používatelia,
od 01. 03. 2024 bude prevádzka portálu tetaberta.sk ukončená. Od tohto dátumu nebude možné pridávať nové inzeráty ani zvýrazňovať existujúce inzeráty, avšak inzeráty zverejnené pred týmto dátumom budú zverejnené nasledujúcich 30 dní.

Po uplynutí 30 dní od 01. 03. 2024 bude stránka tetaberta.sk nenávratne vymazaná, vrátane všetkých inzerátov, osobných údajov, ktoré používatelia poskytli portálu v súvislosti s registráciou používateľského účtu a prípadných záloh týchto údajov.

Ďakujeme za pochopenie

RK0602395 Byt / 2-izbový (Predaj) | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

RK0602395 Byt / 2-izbový (Predaj), foto 1 Reality, Byty | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

Ponúkame na predaj vkusný bytík na sídl. SNP, ktorý má výmeru 40m2 a nachádza sa na 7.poschodí v zateplenom bytovom dome. Byt prešiel dispozičnou zmenou, ktorá pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne, samostatného WC, obývacej izby s kuchyňou s výstupom na priestranný balkón o výmere cca 5m2 a spálne. Pred nedávnom prešiel bytík kompletnou rekonštrukciou, pri ktorej boli menené plastové okná, plávajúce podlahy, interiérové dvere, murované jadro (sprchový kút), nové rozvody elektriky, vody a odpadov, kuchynská linka na mieru, vstavaná skriňa, bezpečnostné vchodové dvere.. Prislúcha k nemu pivnica v suteréne domu. Predáva sa zariadený a voľný bude po dohode s majiteľmi. V okolí sa nachádza výborná občianska vybavenosť - MŠ, ZŠ, MHD, potraviny, pošta, lekáreň, ihriská, neďaleko obchodné centrum, nemocnica.. Viac info o nehnuteľnosti a cene v RK.

Podobné inzeráty

RE0602346 Byt / 3-izbový (Predaj)

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt o výmere 68m2 na sídl. Rozkvet, ktorý sa nachádza na 3. poschodí. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, obývacej izby, detskej izby, spálne, kuchyne s vý... Cena: Cena dohodou

RK0602355 Byt / 3-izbový (Predaj)

Hľadáte byt s väčšou výmerou v blízkosti nemocnice? Ponúkame na predaj priestranný, slnečný 3-izbový byt, ktorý sa nachádza na Lánskej a jeho celková výmera je 82m2. Dispozične pozostáva zo vstupnej c... Cena: Cena dohodou
Cena dohodou

Kategória: Reality / Byty
Plocha (m2): 40
Nabídka od: Realitná kancelária Mesto: Považská Bystrica
Pridané: 17.1.2024
Predajca: ELITE reality
ID: 958325

ELITE reality
Telefón:: 090 XXX Zobraziť celé
Poslať správu predajcovi Rozbaliť

Dbajte na bezpečnosť!
Neplaťte predom, napr. za dopravu. Neuvádzajte svoje telefónne číslo ani adresu pri prvom kontakte. Viac o bezpečnosti!

Share Share Share