RK01021221 Dom / Rodinný dom (Predaj) | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

RK01021221 Dom / Rodinný dom (Predaj), foto 1 Reality, Domy | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

Ponúkame na predaj rodinný domček s pozemkom o výmere 1563 m2 v obci Domaniža. Pozemok je slnečný, mierne svahovitý. Dom je situovaný v jeho spodnej časti, s prístupom z obecnej, asfaltovej komunikácie. Dom je v pôvodnom stave, dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, špajze, kúpeľne s WC, kuchyne a troch izieb. Všetky izby sú priechodné. V dome je ešte jedna izba, do ktorej je vstup z dvora. Podkrovie v súčasnosti nie je využívané. Z tohto domčeka by sa podľa architektonických návrhov a zobytnením podkrovia dal zrealizovať 4 + 1 izbový dom s priestrannou kuchyňou a obývačkou (vizualizácia v galéri). IS - elektrina, vodovod, plyn. Z letnej kuchyne by sa dala zrealizovať garáž. Dom je podpivničený, priestory tvoria dve samostatné pivnice, prístupné z ulice. Je situovaný v blízkosti centra obce, čiže má blízko ku vybavenosti obce, ktorú tvoria škola, škôlka, obchod, reštaurácia, lekáreň, pošta... Obec sa rozprestiera pod Strážovskými vrchmi, ktoré sú ideálne na celoročnú turistiku pričom vzdialenosť ku okresnému mestu Považská Bystrica je 12km a do Rajca 11km. Dom je možné využívať na trvalé bývanie ako aj na rekreáciu. K nehnuteľnosti nie je vyhotovený energetický certifikát. K dispozícii ihneď. Viac informácii v RK.


Podobné inzeráty

GRAFT ponúka 3-izb RD – Rača / NOVOSTAVBA /

GRAFT ponúka 3-izb RD – Rača / NOVOSTAVBA / v OV. Celková rozloha pozemku 300m2 . Dom je NEZARIADENÝ , len práčka a chladnička je v dome.  RD je samostatne stojaci v spoločnom dvore / + 1-RD /, Zastav... Cena: 700 Eur

Prenájom 4i RD na Majoránovej ul. vo Vrakuni

Prenájom 4 izbového RD v radovej zástavbe na Majoránovej ul. vo Vrakuni o výmere 144 m2, záhradou 105 m2 a dvomi park. státiami.
Dispozícia:
prízemie: vstupná chodba, kúpelňa s WC, obývačka spojená ...
Cena: 950 Eur
80 000 Eur

Kategória: Reality / Domy
Plocha (m2): 1563
Nabídka od: Realitná kancelária Mesto: Považská Bystrica
Pridané: 16.10.2020
Predajca: Pavlína Kvaššayová
ID: 913786

Pavlína Kvaššayová
Telefón:: 090 XXX Zobraziť celé
Poslať správu predajcovi Rozbaliť

Dbajte na bezpečnosť!
Neplaťte predom, napr. za dopravu. Neuvádzajte svoje telefónne číslo ani adresu pri prvom kontakte. Viac o bezpečnosti!

Share Share Share