** RK BOREAL ** Rodinný dom, 4izb s veľkou terasou 30 m2 na 545 m2 | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

** RK BOREAL ** Rodinný dom, 4izb s veľkou terasou 30 m2 na 545 m2, foto 1 Reality, Domy | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

Ponúkame Vám na predaj dvojpodlažný 4izb. rodinný dom, OV, 115 m2 obytnej plochy + 50 m2 podkrovie (možnosť zobytnenia), oplotený pozemok 545 m2 v malebnej vinárskej obci Berg v Rakúsku neďaleko slovenských hraníc len 8 km od Bratislavy.
Dom bol postavený v roku 1988 a v roku 2017 prešiel rekonštrukciou ako nové lamino podlahy, dlažby, dve kúpelky so sprchovým kútom, dve samostatné toalety, dve kuchyne so spotrebičmi vrátane umývačky riadu. Možnosť využitia aj ako dvojgeneračného domu - každé poschodie môže byť samostatný byt.
Rodinný dom je postavený z tehly, zateplený, plastové okná so žalúziami a sieťkami, radiátory s el. vykurovaním, všetky IS okrem plynu (prípojka pri dome), vlastná studňa, 2x komín s možnosťou vybudovania interiérového krbu, záhradný domček ako náraďovňa, má krásne dve terasy do záhrady každá po 30 m2, zatrávnená záhrada s okrasnými drevinami, parkovanie vo dvore pre jedno vozidlo + jedno miesto pri dome. Mesačné náklady na bývanie sú cca 200 EUR. Možnosť financovania aj cez HÚ do výšky 70% z kúpnej ceny nehnuteľnosti. Kúpou voľný.
K cene nehnuteľnosti je potrebné pripočítať poplatky spojené kúpou nehnuteľnosti v Rakúsku cca 9% z kúpnej ceny. Bližšie info v RK.

Idylická obec Berg sa nachádza v bezprostrednej blízkosti Bratislavskej mestskej časti Petržalka a nachádza sa tu aj hraničný prechod so Slovenskom. Najbližšie rakúske obce sú Kittsee na juhu a Wolfsthal na severe. V súčasnosti je obľúbeným cieľom cyklistov, obcou prechádza viacero značených cyklistických chodníkov. Najbližšia vlaková stanica s priamym spojením z Bratislavy do Viedne je vzdialená len 1,7 km v meste Kittsee. Obec je známa svojou vinárskou históriou, pohostinstvom a súdržným komunitným spôsobom života. V okolí je nádherná príroda na turistiku, jazero, v blízkom okolí sa nachádzajú celoročne otvorené legendárne vínne pivničky s chutným vínom a občerstvením.

Podobné inzeráty

** RK BOREAL ** Veľký rodinný dom po kvalitnej rekonštrukcii

Ponúkame na prenájom veľký rodinný dom, OV, ÚP 300 m2, ZP 130 m2, pozemok 355 m2, BA II - Ružinov, časť Prievoz na Mierovej ulici.
Rodinný dom je dvojpodlažný, celý podpivničený a je po práve dokonče...
Cena: 3 000 Eur
259 000 Eur

Kategória: Reality / Domy
Plocha (m2): 115
Nabídka od: Realitná kancelária Mesto: Neusiedl am See
Pridané: 9.1.2019
Predajca: Marušic
ID: 900230

Marušic
Telefón:: 090 XXX Zobraziť celé
Poslať správu predajcovi Rozbaliť

Dbajte na bezpečnosť!
Neplaťte predom, napr. za dopravu. Neuvádzajte svoje telefónne číslo ani adresu pri prvom kontakte. Viac o bezpečnosti!

Share Share Share