× Inzerát nie je aktívny

** RK BOREAL ** Novostavba 5izb. RD, ÚP 256 m2 na 720 m2 oplotenom | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

** RK BOREAL ** Novostavba 5izb. RD, ÚP 256 m2 na 720 m2 oplotenom , foto 1 Reality, Domy | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

Ponúkame Vám na predaj so súhlasom majiteľa novostavbu 5izb. tehlový RD, ÚP 256 m2 z toho 59 m2 dvojgaráž na oplotenom (múr) pozemku 720 m2 (15x48 m) v rakúskej obci Gattendorf okr. Neusiedel am See vzdialenej len 15min. autom od Bratislavy.

Dom je postavený z 30 cm tehly + 20 cm zateplenie polystyrénom, má rovnú strechu, drevohliníkové okná, bezpečnostné dvere. Stavba bola skolaudovaná v roku 2018.
Pozemok je obostavaný s murovaným plotom s el. predprípravou na osvetlenie a rozvodmi na prípravu vonkajšieho bazéna. V dome sú kompletne hotové aj el. rozvody na bytovú inteligenciu.
Dom má dve podlažia. Na prízemí sú dve izby, kuchyňa, špajza, toaleta, kúpelka, dvojgaráž so vstupom do domu a výstupy na veľkú terasu (spolu 67 m2).
Na druhom podlaží je toaleta, kúpelka, šatník a tri spálne s výstupmi na balkóny (spolu 46 m2).
Vykurovanie tepelným čerpadlom (voda-vzduch) s výkonom 12 kW Vailant.
Energetická hodnota domu je B - 39kwh/m2.a. Všetky IS na pozemku okrem plynu, ten je pred pozemkom.
Pred domom zámkova dlažba ktorá je vyhrievaná. Všetky terasy majú prípravu na vyhrievanie. Ploty sú vo fasáde, farebnosť zladená s domom. Príprava na vonkajšie osvetlenie na dome aj plotoch. Natiahnutá elektrika na bazén a altánok. Príprava na vonkajšie žalúzie, el. garážová brána, celý dom na inteligenciu. Podlahové kúrenie, maľovka v celom dome, biela. Bezpečnostné zábradlia nerezové so sklom lesklá / matná strana.
Za domom zakopaná 4 kubíková nádrž na zachytávanie dažďovej vody.
V obývacej izbe príprava na krb.
Dostupnosť obce je 13 km od BA. 2 km od diaľnice A4. V obci je železničná stanica BA - Viedeň. Dom je vo štvrti obývanej z 90 % Slovákmi.
Celý dom je naprojektovaný vo vysokom štandarde pre náročnejšieho klienta.
Treba vidieť!

K cene treba pripočítať poplatky spojené s kúpou nehnuteľnosti v Rakúsku:
- 3,5% daň z kúpy nehnuteľnosti
- 1,1% vklad do katastra nehnuteľností
- 3% provízia RK
- cca 3.000.- EUR notár zabezpečujúci prevod nehnuteľnosti

Bližšie informácie k nehnuteľnosti vám radi poskytneme v RK, alebo telefonicky.

Obec Gattendorf (maď. Lajtakáta, chorv. Raušer) je obec v Rakúsku v okrese Neusiedl am See v spolkovej krajine Burgenland a v širšej spádovej oblasti Bratislavy. Žije tu 1 242 obyvateľov (1. január 2014). Nachádza sa asi 16 km juhozápadne od centra Bratislavy pri obci Potzneusiedl a Parndorf. Väčšina územia obce je rovinatá. Vďaka blízkosti Neziderského jazera má oblasť mierne, ale veterné podnebie. Rozloha 25,1 km² (2 510 ha).

Podobné inzeráty

Spoľahlivá ponuka pôžičiek online

Rok veľkých projektov, skupina WOLD FINANCES CREDIT, financuje prostredníctvom svojho riaditeľa Luisa Silvu Faviera, ktorý ponúka všetky druhy pôžičiek každému, kto chce splácať svoje dlhy alebo má ka... Cena: Cena dohodou
419 000 Eur

Kategória: Reality / Domy
Plocha (m2): 256
Nabídka od: Realitná kancelária Mesto: Neusiedl am See
Obnovené: 30.9.2019
Predajca: Marušic
ID: 901611

Marušic
Share Share Share