RE060250 Dom / Rodinný dom (Predaj) | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

RE060250 Dom / Rodinný dom (Predaj), foto 1 Reality, Domy | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný rodinný dom s rovnou strechou, ktorý sa nachádza v Považskej Bystrici na slnečnom pozemku o výmere 849 m2. Je osadený v mierne svahovitom teréne, s kompletne upraveným okolím domu a zatrávnenou záhradou s vysadenými okrasnými kríkmi a stromami. Dom má všetky IS (vodovod, plyn, kanalizácia). Úžitková plocha domu je 221 m2, zastavaná plocha je 121m2. Dom má jedno čiastočne podzemné podlažie a dve nadzemné podlažia. Suterén je prístupný z vonku z úrovne terénu, ale aj schodiskom zvnútra domu. V suteréne sú tri miestnosti, ktoré slúžia ako kotolňa, práčovňa a sklad. Na prízemí je vstupná chodba zariadená novým nábytkom, z nej vedú schody na druhé podlažie. Bytová jednotka na prízemí pozostáva z predsiene, dvoch obytných miestnosti, kuchyne s jedálňou, komory, kúpeľne a samostatného WC. Na poschodí je samostatná bytová jednotka, ktorá pozostáva z predsiene, štyroch obytných miestností, kuchyne s komorou, kúpeľne, samostatného WC a balkóna. Nábytok na prízemí a poschodí je nový, nepoužívaný. Dom prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2011: rozvody elektriny, vody, kanalizácie, kúrenie. Vykurovanie je centrálne, zdrojom tepla je plynový kotol Buderus. V dome je tiež elektronický vrátnik s kamerou. Rodinný dom je po rekonštrukcii neobývaný, možné okamžité nasťahovanie. 
Vhodný aj na podnikanie ako kancelárske priestory alebo ambulancia. Maklér odporúča !! Viac info a fotky na vyžiadanie v RK.

Podobné inzeráty

GRAFT ponúka 6-izb. RD – Zálesie , okr. Senec

GRAFT ponúka 6-izb. RD – Zálesie , okr. Senec v OV, 700 m2, 2 podlažia. Na prízemí domu sa nachádza: vstupná chodba, WC, obývačka s prepojenou kuchyňou, špajza. Na poschodí sa nachádza: 3x spálňa, kúp... Cena: 1 600 Eur
200 000 Eur

Kategória: Reality / Domy
Plocha (m2): 221
Nabídka od: Realitná kancelária Mesto: Považská Bystrica
Pridané: 13.11.2018
Predajca: Patrícia Selcová
ID: 898917

Patrícia Selcová
Telefón:: 091 XXX Zobraziť celé
Poslať správu predajcovi Rozbaliť

Dbajte na bezpečnosť!
Neplaťte predom, napr. za dopravu. Neuvádzajte svoje telefónne číslo ani adresu pri prvom kontakte. Viac o bezpečnosti!

Share Share Share