Vážení používatelia,
od 01. 03. 2024 bude prevádzka portálu tetaberta.sk ukončená. Od tohto dátumu nebude možné pridávať nové inzeráty ani zvýrazňovať existujúce inzeráty, avšak inzeráty zverejnené pred týmto dátumom budú zverejnené nasledujúcich 30 dní.

Po uplynutí 30 dní od 01. 03. 2024 bude stránka tetaberta.sk nenávratne vymazaná, vrátane všetkých inzerátov, osobných údajov, ktoré používatelia poskytli portálu v súvislosti s registráciou používateľského účtu a prípadných záloh týchto údajov.

Ďakujeme za pochopenie

× Inzerát nie je aktívny

RE0602389 Byt / 4-izbový (Predaj) | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

RE0602389 Byt / 4-izbový (Predaj), foto 1 Reality, Byty | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

Na najväčšom sídlisku v meste s výbornou občianskou vybavenosťou ponúkame na predaj slnečný 4-izbový byt, ktorý má výmeru 83m2 a nachádza sa na 2. poschodí bytového domu. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, kumbálu so sušičkou, obývacej izby, spálne so šatníkom, dvoch izieb, kuchyne s výstupom na loggiu, kúpeľne a samostatného WC. Byt prešiel rekonštrukciou - plastové/drevené okná, murované jadro, elektrika v medi, zateplená stena v spálni a strop v obývacej izbe, plávajúce podlahy v izbách, dlažba v kuchyni, loggia s vonkajšími roletami.. K bytu prislúchajú 2 pivnice v suteréne bytového domu. Predáva sa zariadený a uvoľnený bude po dohode s majiteľom. V blízkosti sa nachádzajú dve veľké parkoviská, MHD, MŠ, ZŠ, potraviny, pizzéria, ihriská, neďaleko pediatri, lekáreň.. Viac info o nehnuteľnosti a cene v RK. Maklér odporúča !

Podobné inzeráty

RE0602346 Byt / 3-izbový (Predaj)

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt o výmere 68m2 na sídl. Rozkvet, ktorý sa nachádza na 3. poschodí. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, obývacej izby, detskej izby, spálne, kuchyne s vý... Cena: Cena dohodou

RK0602355 Byt / 3-izbový (Predaj)

Hľadáte byt s väčšou výmerou v blízkosti nemocnice? Ponúkame na predaj priestranný, slnečný 3-izbový byt, ktorý sa nachádza na Lánskej a jeho celková výmera je 82m2. Dispozične pozostáva zo vstupnej c... Cena: Cena dohodou
Cena dohodou

Kategória: Reality / Byty
Plocha (m2): 83
Nabídka od: Realitná kancelária Mesto: Považská Bystrica
Pridané: 23.11.2023
Predajca: ELITE reality
ID: 955785

ELITE reality
Share Share Share