RE0103905 Komerčné / Kancelárske priestory (Prenájom) | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

RE0103905 Komerčné / Kancelárske priestory (Prenájom), foto 1 Reality, Kancelárie a obch. priestory | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

Ponúkame na prenájom komerčný priestor na vyvýšenom prízemí v bytovom dome na Hlinách o výmere 58 m2. Priestor pozostáva zo štyroch miestností, chodby a zrekonštruovaného jadra. V jednej miestnosti je kuchynská linka. Priestor prešiel čiastočnou rekonštrukciou - nové linoleové podlahy, plastové okná, nové stierky. Jadro je umakartové, obložené keramickým obkladom s novou sanitou - sprchový kút, keramické umývadlo a dve oddelené toalety. K priestoru taktiež prislúcha menší skladový priestor na rovnakom podlaží. V priestore sa nachádza alarm napojený na políciu, vonkajšie dvere obsahujú bezpečnostné prvky. Nachádza sa v blízkosti obchodného centra, prízemie bytového domu je tvorené ďalšími obchodnými prevádzkami. Priestor je možné využiť ako kanceláriu alebo obchodnú prevádzku.

Podobné inzeráty

Prenájom kancelárie ul. Trnavská cesta BA

CM-reality kontakt: 0907 700 500Prenájom kancelárske priestory ul. Trnavská cesta Bratislava Ružinov v dobrom štandarde.

Priestory sú rôznych výmer.http://www.cm-reality.sk/clank...
Cena: 5 Eur

Prenájom kancelárie a sklady ul. Pestovateľská BA

CM-reality kontakt: 0907 700 500Ponúkame na prenájom administratívne a skladovacie priestory na Pestovateľskej ul. v Bratislave.
Areál sa nachádza v bezprostrednej blízkosti diaľnice.

V...
Cena: 5 Eur
390 Eur

Kategória: Reality / Kancelárie a obch. priestory
Typ nabídky: Ponúkam
Plocha (m2): 58
Mesto: Považská Bystrica
Obnovené: 12.2.2018
Predajca: ELITE reality
ID: 816787

ELITE reality
Telefón:: 090 XXX Zobraziť celé
Poslať správu predajcovi Rozbaliť

Dbajte na bezpečnosť!
Neplaťte predom, napr. za dopravu. Neuvádzajte svoje telefónne číslo ani adresu pri prvom kontakte. Viac o bezpečnosti!

Share Share Share