Vážení používatelia,
od 01. 03. 2024 bude prevádzka portálu tetaberta.sk ukončená. Od tohto dátumu nebude možné pridávať nové inzeráty ani zvýrazňovať existujúce inzeráty, avšak inzeráty zverejnené pred týmto dátumom budú zverejnené nasledujúcich 30 dní.

Po uplynutí 30 dní od 01. 03. 2024 bude stránka tetaberta.sk nenávratne vymazaná, vrátane všetkých inzerátov, osobných údajov, ktoré používatelia poskytli portálu v súvislosti s registráciou používateľského účtu a prípadných záloh týchto údajov.

Ďakujeme za pochopenie

× Inzerát nie je aktívny

RE01021345 Dom / Rodinný dom (Predaj) | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

RE01021345 Dom / Rodinný dom (Predaj), foto 1 Reality, Domy | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

Neďaleko mesta, v prímestskej časti Horný Moštenec, ponúkame na predaj väčší rodinný dom, ktorý stojí na slnečnom, rovinatom pozemku o výmere 876 m2. Pozostáva z dvoch samostatných bytových jednotiek (5 - izbového bytu a garsónky). Dom bol postavený v 60 - tých rokoch. Postupne prešiel rekonštrukciou, pri ktorej boli vymenené plastové okná (garsónka), podlahy (dlažba, plávajúce podlahy), podlahové kúrenie v kúpeľni a v kuchyni, nové medené rozvody elektriky, vody a odpadov, zateplený celý dom... Strecha je plechová, dom je napojený na všetky inžinierske siete. Kúrenie a ohrev vody je zabezpečený plynovým kotlom, voda - mestský vodovod, odpad - kanalizácia. Prízemie domu pozostáva zo vstupnej verandy, chodby, kuchyne s výstupom na terasu, špajze, obývacej izby, kúpeľne a schodisko vedúce na 1.NP. To tvoria 4 izby a kúpeľňa s WC. Do druhej bytovej jednotky je samostatný vstup z prednej časti domu. Tá dispozične pozostáva zo zádveria, kuchynského kútu, izby a kúpeľne s WC. Suterén domu sa využíva ako kotolňa/pivnica/sklad. Energetický certifikát nebol predložený. Viac informácií a cena v RK.

Podobné inzeráty

217 000 Eur

Kategória: Reality / Domy
Nabídka od: Realitná kancelária Mesto: Považská Bystrica
Pridané: 27.11.2023
Predajca: ELITE reality
ID: 955903

ELITE reality
Share Share Share