Vážení používatelia,
od 01. 03. 2024 bude prevádzka portálu tetaberta.sk ukončená. Od tohto dátumu nebude možné pridávať nové inzeráty ani zvýrazňovať existujúce inzeráty, avšak inzeráty zverejnené pred týmto dátumom budú zverejnené nasledujúcich 30 dní.

Po uplynutí 30 dní od 01. 03. 2024 bude stránka tetaberta.sk nenávratne vymazaná, vrátane všetkých inzerátov, osobných údajov, ktoré používatelia poskytli portálu v súvislosti s registráciou používateľského účtu a prípadných záloh týchto údajov.

Ďakujeme za pochopenie

RE01021337 Dom / Rodinný dom (Predaj) | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

RE01021337 Dom / Rodinný dom (Predaj), foto 1 Reality, Domy | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

Hľadáte veľký dom s rozsiahlym, udržiavaným pozemkom vo vyhľadávanej obci, na skok do Púchova, s dobrou dostupnosťou na D1? Na kraji obce Beluša ponúkame na predaj priestranný dvojgeneračný rodinný dom, ktorý stojí na slnečnom, rovinatom pozemku o celkovej výmere 2.142 m2 (ovocný sad, záhrada). Dom je trojpodlažný, vo veľmi dobrom stave, udržiavaný, postavený z tehly, druhé a tretie podlažie z pórobetónu. Dom bol uvedený do užívania v roku 1972 a kompletne prestavaný na samostatné dva byty v roku 1995 s novou strešnou konštrukciou a krytinou. 1. NP podlažie pozostáva z technického zázemia, skladových priestorov, práčovne, wc... Časť prízemných priestorov je obytná (letná kuchyňa, izba). Z prednej strany domu je garáž s montážnou jamou. 2. NP tvorí samostatná bytová jednotka, t.j. 3 - izbový byt pozostávajúci z priestrannej vstupnej haly, troch izieb, šatníka, kuchyne s výstupom na terasu s výhľadom do záhrady, jedálne a soc. zariadenia. 3. NP tvorí kompletne zrekonštruovaný 4 - izbový byt, ktorý pozostáva zo zádveria, schodiska, priestrannej chodby, štyroch izieb, kuchyne s výstupom na balkón a sociálneho zariadenia. Z jednej izby je východ na priestranný balkón. Napojený je na všetky IS - elektrika (v medi), plyn, vodovod, kanalizácia, plus vlastná studňa. Kúrenie je centrálne (radiátory) - plynový kotol a kotol na tuhé palivo, ohrev vody – elektrika, plyn a slnečný kolektor. Strecha - škridla. Pozemok je pekne upravený, udržiavaný, celý oplotený. Časť pozemku tvorí ovocný sad. Tiež sa tu nachádza okrasná záhrada s jazierkom, húpačka, dve menšie hospodárske budovy – dielňa, prístrešky na drevo, záhradné stroje a iné.. Pred domom sa nachádza prístrešok pre viac áut. Energetický certifikát nebol predložený. V obci sa nachádza veľmi dobrá občianska vybavenosť - škola, škôlka, potraviny, reštaurácia, kaviareň, lekár, lekáreň, banka a iné. Maklér odporúča! Viac informácií o nehnuteľnosti a cene v RK.

Podobné inzeráty

385 000 Eur

Kategória: Reality / Domy
Plocha (m2): 178
Nabídka od: Realitná kancelária Mesto: Púchov
Obnovené: 29.1.2024
Predajca: Pavlína Kvaššayová
ID: 946914

Pavlína Kvaššayová
Telefón:: 090 XXX Zobraziť celé
Poslať správu predajcovi Rozbaliť

Dbajte na bezpečnosť!
Neplaťte predom, napr. za dopravu. Neuvádzajte svoje telefónne číslo ani adresu pri prvom kontakte. Viac o bezpečnosti!

Share Share Share