× Inzerát nie je aktívny

RD v obci Telkibánya, pozemok 900 m2, zastavaná plocha 80 m2, pôvodný stav | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

RD v obci Telkibánya, pozemok 900 m2, zastavaná plocha 80 m2, pôvodný stav, foto 1 Reality, Domy | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

Ponúkame na predaj RD vo vyhľadávanej obci v Maďarsku- Telkibánya vzdialenej od Košíc cca 30 km. Dom bol postavený z kvádrov asi v roku 1970, je v pôvodnom stave v tvare kocky. K dispozícií sú 2 izby, kuchyňa, predsieň, komora, kúpeľňa s toaletou. Voľný, momentálne neobývaný asi 3 roky, bez ťarchy. Zastavaná plocha domu 80 m2. Nachádza sa na peknom, rovinatom pozemku o výmere 900 m2. Slnečný, široký cca15 m. V prednej časti je predzáhradka, vstup na dvor, za domom je priestranná slnečná záhrada, dostatok miesta pre prístavbu, garáž, bazén... V zadnej časti pozemku preteká potok, za ktorým je vstup do lesa.

Vstup do domu: po betónovom schodisku na verandu. Následne z predsiene vstup do obývacej izby (4,20x3,60), dvojkrídlové dvere so vstupom do priechodziej izby spálne(4,20x4,20), prechod do kúpeľne z oknom, sprchovacím kútom ( spojená s toaletou). Z predsiene je vstup aj do kuchyne( 4,40x3,60), komory z oknom, výstup na povalu.

Dom je v pôvodnom stave, drevené okná, drevené pôvodné interiérové aj vchodové dvere. Na podlahe v 1 izbe sú parkety, v druhej izbe sú drevené dyle. Strecha je sedlová, strešná kritina, pálená škridľa, drevený strop, nezateplené. Dom je suchý, do 1/2 podpivničený. Výška stropu v dome je 2,50 m. Vonkajšia omietka : škrabaný brizolit.

IS: dom je napojený na vodu z vlastnej studne, prípojka obecnej vody je pred pozemkom. Napojený na obecnú kanalizáciu. Elektrika zavedená vzduchom cez strechu, hliník, 230V. Vykurovanie v dome je zabezpečené plynom: v každej izbe plynovými gamatkami. Možnosť umiestnenie krbu, kachlí. V kuchyni je plynový sporák, situovaná je na východnú stranu z výhľadom do záhrady.

Prístup z asfaltovej cety, situovaný medzi ďaľšími trvalo obývanými RD. Orientovaný oknami na V/Z.

Obec má dobré občianske vybavenie, žije tam niekoľko slovenských rodín, pre niektorých Slovákov sa táto obec stala novým bydliskom, majú tu svoje chaty a chalupy, ale svoje voľné dni tu trávia aj obyvatelia Budapestu, Miskolca a iných maďarských miest.Tisíce turistov obec Telkibánya označuje ako maďarské Švajčiarsko. V údolí, pod lesmi, pri čistých, žblnkajúcich potôčikoch...

Podobné inzeráty

35 000 Eur

Kategória: Reality / Domy
Plocha (m2): 900
Nabídka od: Realitná kancelária Mesto: Košice
Obnovené: 1.12.2016
Predajca: Horváthová Zdenka
ID: 837025

Horváthová Zdenka
Share Share Share