× Inzerát nie je aktívny

RD Čermeľská cesta, na bývanie aj podnikanie. Samostatné bytové jednotky + podkrovie, 2 garáže. | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

RD Čermeľská cesta, na bývanie aj podnikanie. Samostatné bytové jednotky + podkrovie, 2 garáže., foto 1 Reality, Domy | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

Hľadáte viacgeneračné bývanie, prípadne nové sídlo vašej firmy? Jedná sa o jednu z najlukratívnejších lokalít mesta Košice. Výhodou je aj výborný prístup k domu, možnosť parkovania pred domom pre ďaľšie 3 - 4 autá.
RD - Čermeľ- Čermeľská cesta- Košice Sever.
Kolaudovaný v r. 1976 v roku 2011 zrekonštruovaný. Má 2 bytové jednotky so samostatným vstupom a 3 bytovú jednotkou so samostatným vstupom vytvorenou v obytnom podkroví, so samostatným vstupom zvonka a 2 garážami na prízemí, každá o výmere cca 14,5 m2.
Spoločné priestory - chodba, kotolňa, sklad, WC na prízemí.
Stavebný materiál. tehka hr. 450 mm.
Počet izieb: 7 - s možnosťou až 9
Zastavaná plocha: 110 m2
Celková úžitková plocha RD : 281 m2.
Výmera pozemku: 467 m2
Izby sú krásne presvetlené.
Prízemie podlažie - (úžitková plocha 110m2) je po modernizácii z r.2011 : nachádzajú sa tu dve garáže so vstupom z JZ, zavedená elektrina, kotolňa s plynovým kondenzačným kotlom zn.Buderus zabezpečuje ohrev vody, vlastné plynové ústredné kúrenie, WC, 2 skladové miestnosti.
1NP: BYT č. 1: má 3 izby a príslušenstvvo (úžit.plocha 95 m2). Vstup z JV strany RD so vstupom z prízemia do 1.poschodia. Vstupná schodisková hala -je možné ju prepojiť s kuchyňou. Dispozícia: kuchyňa, špajza, kúpeľňa s oknom, miestnosť, oddelená toaleta , 1 priestranná, obývacia izba, 1 spálňa a 1 kompletne nadštandardne novo zrekonštruovaná reprezentatívna izba so samostatným výstupom cez francúzske posuvné dvere so vstupom do záhrady. Plávajúce podlahy v obývacej izbe a spálni, pod ktorými sú orginál drevené parkety. Okná sú plastové s vonkajšími plastovými okennými žalúziami. Izby sú krásne presvetlené v celom dome. Stropy nad podlažiami sú železobetónové.
2NP : BYT č. 2: (úžitková plocha 93 m2) Pozostáva: zo vstupnej haly(s možnosťou prerobenia na izbu) s prístupom do kuchyne. 1 priestranná obývacia izba, spálňa, kúpeľňa s toaletou. Okná sú plastové s vonkajšími plastovými okennými žalúziami. Samostatný vstup z vonkajšieho schodiska z podestou. Vonkajší balkón. Vstup zo SZ.
Podkrovie: BYT č. 3 ( úžitková plocha 65m2) podkrovný byt : vstupný priestor spojený s kuchyňou, samostatné WC, spálňa s vyhradeným miestom pre sprchovací kút, a priestranná obývacia miestnosť. Strop je drevený s dreveným obkladom. Vstup zo SV po vonkajšom oceľovom schodisku. V podkroví je započítaná plocha nad ktorou je výška 1,3 m. ( cca 0,8 m od okraja miestnosti)
Zavedené sú všetky IS. Kúrenie je vlastné, teplovodné, plynové (rozvody hliníkoplast). Orev teplej vody je centrálny spolu v kombinácii s ÚK.
Okná: na 1NP a 2NP sú plastové s vonkajšími plastovými okennými žalúziami, v podkroví drevevé okná.
RD je zateplený. Strecha je sedlová, pozinkovaný plech. Dom má 4 komíny. Vstupné dvere do RD sú bezpečnostné.
Pozemok je terasovito upravený, oplotený, vysadené sú okrasné dreviny, priestor na posed, umiestnenie altánku.Bezproblémový prenájom vzhľadom na blízkosť VŠ.
V prípade záujmu o obhliadku,

Podobné inzeráty

** RK BOREAL ** Veľký rodinný dom po kvalitnej rekonštrukcii

Ponúkame na prenájom veľký rodinný dom, OV, ÚP 300 m2, ZP 130 m2, pozemok 355 m2, BA II - Ružinov, časť Prievoz na Mierovej ulici.
Rodinný dom je dvojpodlažný, celý podpivničený a je po práve dokonče...
Cena: 3 000 Eur
255 000 Eur

Kategória: Reality / Domy
Plocha (m2): 467
Nabídka od: Realitná kancelária Mesto: Košice
Obnovené: 27.11.2018
Predajca: Horváthová Zdenka
ID: 898745

Horváthová Zdenka
Share Share Share