× Inzerát nie je aktívny

Prenájom príjemného 2 izbového bytu s veľkým balkónom v TatraPanonii na Budatínskej | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

Prenájom príjemného 2 izbového bytu s veľkým balkónom v TatraPanonii na Budatínskej , foto 1 Reality, Byty | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo


Prenájom príjemného 2 izbového bytu s veľkým balkónom v TatraPanonii na Budatínskej ulici v Petržalke.
Byt je nadštandarne kompletne zariadený vrátane elektrospotrebičov značky Electrolux. K dispozícii je varná doska s digestorom, elektrická rúra, vstavaná mikrovlnka, umývačka riadu, chladnička s mrazničkou a v kúpeľni práčka. V chodbe a v spálni sa nachádzajú priestranné vstavané skrine Komandor.
Byt je klimatizovaný so samostatnou vnútornou jednotkou v každej izbe.Na plastových oknách sú interiérové horizontálne žalúzie (spáľňa, kuchyňa) alebo závesy (obývačka). Byt je orientovaný na juhozápad-západ, s nádherným výhľadom na západ slnka nad Rakúskom a veternými mlynmi.
Dobrá občianska vybavenosť (základná škola, pizzeria v dome, pekáreň, Tesco, zastávka MHD 93, 98, 99 priamo pred domom).
Cena 690 EUR je vrátane energií, internetu, káblovej televízie (Orange doma), parkovacieho státia za rampou. Vhodný maximálne pre 2 dospelé osoby.
V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle: T- mobile: 0911 495 385, 0907 715 766

Podobné inzeráty

690 Eur

Kategória: Reality / Byty
Plocha (m2): 60
Nabídka od: Realitná kancelária Mesto: Bratislava
Pridané: 13.4.2017
Predajca: Miškusová
ID: 876166

Miškusová
Share Share Share