Prenájom obchodno – prevádzkového priestoru (72 m2) na Račianskej, Krasňany | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

Prenájom obchodno – prevádzkového priestoru (72 m2) na Račianskej, Krasňany, foto 1 Reality, Kancelárie a obch. priestory | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

Prenájom obchodno – prevádzkového priestoru na prízemí novozrekonštruovanej budovy na Račianskej ulici na začiatku Rače, Krasňany.
Priestor sa nachádza na prízemí budovy, má výmeru 72 m2 a je v prevedení holopriestor, nájomca si ho môže upraviť podľa vlastných potrieb ( k dispozícii sú rozvody elektriny, vody aj kanalizácia) pričom mu bude poskytnutá zľava z nájmu.
Priestor sa nachádza v lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou, dobrou dopravnou dostupnosťou kúsok od železn. stanice Vinohrady, zástavka električky je hneď pred budovou.
Cena nájmu je 853 EUR mesačne vrátane energií bez DPH a jedného parkovacieho státia. K priestoru je možné si prenajať ďalšie park. státia na vyhradenom parkovisku pred budovou. Nájomca nehradí odmenu pre RK.

Podobné inzeráty

Obchodný priestor 365 m2

Obchodný priestor o výmere 365 m2 vhodný na predajňu odevov, kúpeľňové štúdio, predajňu nábytku, kobercov alebo veľkoplošné kancelárie. Cena je 7,- € /m2/ mesiac + energie podľa spotreby. Cena: 7 Eur
853 Eur

Kategória: Reality / Kancelárie a obch. priestory
Typ nabídky: Ponúkam
Plocha (m2): 72
Mesto: Bratislava
Pridané: 25.1.2023
Predajca: Tomireal
ID: 930097

Tomireal
Telefón:: 090 XXX Zobraziť celé
Poslať správu predajcovi Rozbaliť

Dbajte na bezpečnosť!
Neplaťte predom, napr. za dopravu. Neuvádzajte svoje telefónne číslo ani adresu pri prvom kontakte. Viac o bezpečnosti!

Share Share Share