Prenájom nadštandardného 4-izb. bytu na Kramároch | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

Prenájom nadštandardného 4-izb. bytu na Kramároch, foto 1 Reality, Byty | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

Prenájom nadštandardného 4-izb. bytu na Kramároch na ul. Na Revíne, s výhľadom do gaštanového hája, v blízkosti lesoparku a Koliby.
Byt sa nachádza na 1.posch., rozloha 125 m2 + 2 terasy / 24 m2 a 6m2/, vstupná hala, spálňa so vstavanou skriňou a vstupom na presklenú lodžiu so zimnou záhradou, samostatný šatník, 2 samostatné izby so vstavanými skriňami, jedna kúpeľňa s vaňou, umývadlom, WC, priestor na práčku a sušičku, druhá kúpeľňa so sprchovým kútom, umývadlom a WC.
Nadštandardná obývacia miestnosť s presklenou stenou a vstupom na 24m2 terasu s markízou. Z terasy nádherný výhľad do korún stromov, juhozápadná orientácia, moderná kuchyňa kompletne zariadená kvalitnými spotrebičmi, barový pult, jedálensky stôl.
V celom byte podlahové vykurovanie a laminátová podlaha, dlažba v kúpeľniach a na terasách, vnútorné žalúzie, spoločná kotolňa pre celú bytovku.
Murovaná pivnica na tom istom poschodí o veľkosti 10 m2 a garážové státie 20m2 v podzemnej garáži.
V blízkosti je komplet občianska vybavenosť ako obchody, pošta, banky, fitnes, škola, škôlka, detské ihriská, zastávka MHD. Výborné napojenie na diaľničný obchvat a do centra 5 min. Voľný od 01.08.2018, cena 1.100€ /mes. + energie, kontakt 0905502580.

Podobné inzeráty

1 100 Eur

Kategória: Reality / Byty
Plocha (m2): 125
Nabídka od: Vlastník Mesto: Bratislava
Obnovené: 16.5.2019
Predajca: Rastislav
ID: 894842

Rastislav
Telefón:: 090 XXX Zobraziť celé
Poslať správu predajcovi Rozbaliť

Dbajte na bezpečnosť!
Neplaťte predom, napr. za dopravu. Neuvádzajte svoje telefónne číslo ani adresu pri prvom kontakte. Viac o bezpečnosti!

Share Share Share