× Inzerát nie je aktívny

Prenájom motorest Anita | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

Prenájom motorest Anita, foto 1 Reality, Kancelárie a obch. priestory | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

Dám do prenájmu motorest Anita,lokalita Brodno pri Žiline.Je to poschodová budova ,na prízemí sa nachádza kuchyňa, reštaurácia s barom 2x, wc ,kancelária 1+2,recepcia a sklady s chladiakom a nedorobený welnes-bazén a sauna, po dohode dokončenie možné. Na poschodí sa nachádza 14 dvojpostelových izieb s kúpelňou a wc,1x VIP izba,práčovňa.V prípade záujmu možné dorobenie ďalšieho bloku zo 4-5 izbami. Kúrenie,voda vlastné(studňa).pred budovou je velkokapacitné parkovisko ,za budovou plynový zásobník na chod kuchyne, garáž, kotolňa.Celoročne udržiavane. Cena prenájmu je dohodou - treba vidieť v prípade záujmu volať na tel.číslo +420 734768433 (česká republika)

Podobné inzeráty

Virtuálne sídlo

Sídlo pre spoločnosti v centre mesta Košice – Virtuálne sídlo EASY len za 3 -€/mesiac. Ku každému sídlu vlastný P.O. Box.

Ako jediný poskytovateľ na SR Vám poskytneme vlastnú poštovú schránku.

V...
Cena: Cena dohodou

Atraktívne priestory v obchodnom dome Vtáčnik

Ponúkame veľmi výhodne na prenájom atraktívne priestory v obchodnom dome Vtáčnik v centre Prievidze s rôznymi výmerami (od 16,2 m2 spolu až do 2000 m2 + terasa). Priestory sa nachádzajú na 1., 2. a 3.... Cena: Cena dohodou
Cena dohodou

Kategória: Reality / Kancelárie a obch. priestory
Typ nabídky: Ponúkam
Mesto: Žilina
Obnovené: 6.1.2020
Predajca: Peter
ID: 901092

Peter
Share Share Share