× Inzerát nie je aktívny

Prenájom motorest Anita | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

Prenájom motorest Anita, foto 1 Reality, Kancelárie a obch. priestory | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

Dám do prenájmu motorest Anita,lokalita Brodno pri Žiline.Je to poschodová budova ,na prízemí sa nachádza kuchyňa, reštaurácia s barom 2x, wc ,kancelária 1+2,recepcia a sklady s chladiakom a nedorobený welnes-bazén a sauna, po dohode dokončenie možné. Na poschodí sa nachádza 14 dvojpostelových izieb s kúpelňou a wc,1x VIP izba,práčovňa.V prípade záujmu možné dorobenie ďalšieho bloku zo 4-5 izbami. Kúrenie,voda vlastné(studňa).pred budovou je velkokapacitné parkovisko ,za budovou plynový zásobník na chod kuchyne, garáž, kotolňa.Celoročne udržiavane. Cena prenájmu je dohodou - treba vidieť v prípade záujmu volať na tel.číslo +420 734768433 (česká republika)

Podobné inzeráty

Virtuálne sídlo Košice

Sídlo pre spoločnosti Košice

Virtuál address s.r.o. Vám ponúka najlacnejšie virtuálne ( registračné ) sídlo v Košiciach – od 3,90,-€/mesiac vrátane služieb. Ku každému sídlu P.O. Box.

K virtuáln...
Cena: Cena dohodou

Salón Miriam - kaderníčka, tatér, nechtový design

Hľadám šikovných ľudí do salónu. Prenajmem v salóne kreslo pre kaderníčku,a priestor vhodný na tetovanie,permanentný ma-keup,alebo nechtový design.Salón sa nachádza v Ružinove,pôsobíme už 20 rokov,sme... Cena: Cena dohodou
Cena dohodou

Kategória: Reality / Kancelárie a obch. priestory
Typ nabídky: Ponúkam
Mesto: Žilina
Pridané: 11.2.2019
Predajca: MIRO
ID: 901092

MIRO
Share Share Share