Predáme murovanú chatu so záhradou v Bratislave- Dúbravke | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

Predáme  murovanú chatu  so záhradou v Bratislave- Dúbravke, foto 1 Reality, Chaty, chalupy | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

Predáme murovanú chatu so záhradou v Bratislave- Dúbravke
Nehnuteľnosť sa nachádza cca 300 m od športového centra Dúbravka na ul. K Horánskej studni s dobrou dostupnosťou. Záhrada s chatou, súp.č.5096 sa nachádza ako piaty objekt od uvedenej ulice v ľavej časti záhradkárskej osady Dúbravská hlavica. Pozemok je dvojstranne prístupný autom 70 m po svahovitej spevnenej ceste a 30 m lesnou cestou a z druhej strany pozemku stredovým chodníkom v osobnom spoluvlastníckom podeli. Z domu je panoramatický výhľad na Dúbravku a j. z. časť Malých Karpát a Bratislavu. Pozemok je v os. vlastníctve o celkovej rozlohe 467 m2 , je polovicou rovinatý, ovocná časť so sadom je terasovitá. Zastavaná plocha objektu je 63 m2, úžitková plocha stavby je 89,3 m2. Stavba je dvojizbová s príslušenstvom, čiastočne zapustená do terénu a z polovice podpivničená. Rozmer stavby je 12,4 x 5,5 (4,6) m. Prístavba bola realizovaná a kolaudovaná v roku 2007. Strecha sedlová, strešná krytina Lindab Goodlock. Napojenie na inžinierske siete: elektrika 3x380/220V, mestský vodovod, septik. Príprava teplej vody je realizovaná prietokovými ohrievačmi HAKL 9 a 4,5 kW. Lokálne vykurované je celé nadzemné podlažie s dvomi samostatnými vykurovacími telesami na tuhé palivo, alt. el. UK. Ako predpríprava pre napojenie objektu na vykurovanie plynom je v zemi uložená plastová PE rúra.
Suterén: Letná kuchynka (7,7 m2) a pivnica (9,34 m2). Zastrešený priestor pre drevo a náradie.
Nadzemné podlažie: Schodisko, predsieň (4 m2), kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC (3,2m2), obývacia kuchyňa s jedálňou (19 m2), obývačka s krbovými kachľami (24,5 m2). Laminátové podlahy. Okná i dvere sú zabezpečené ochrannými mrežami.
Podkrovie: Úložný priestor o rozlohe 52 m2.
Objekt sa predáva kompletne zariadený s podielom na prístupovej ceste v ideálnom vlastníctve, ktorá v uvedenej rozlohe nie je zarátaná. K objektu bola dňa 11.11.2019 vydaná Oddelením územného rozvoja Mestskej časti Bratislava- Dúbravka územnoplánovacia informácia.
Cena: 145 000 €, dohoda možná
Kontakt: 0903 665 081

Podobné inzeráty

Cena dohodou

Kategória: Reality / Chaty, chalupy
Nabídka od: Vlastník Mesto: Bratislava
Obnovené: 16.1.2020
Predajca: Ivo
ID: 908301

Ivo
Telefón:: +42 XXX Zobraziť celé
Poslať správu predajcovi Rozbaliť

Dbajte na bezpečnosť!
Neplaťte predom, napr. za dopravu. Neuvádzajte svoje telefónne číslo ani adresu pri prvom kontakte. Viac o bezpečnosti!

Share Share Share