× Inzerát nie je aktívny

Predám kvalitné Kanadské krmivo - granule FirstMate a Kasiks | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

Predám kvalitné Kanadské krmivo - granule  FirstMate a Kasiks, foto 1 Zvieratá, Príslušenstvo a krmivo | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

Ponúkame len kvalitu vyrobenú vo vlastnom závode Taplow Feeds v Kanade.

Krmivá FirstMate a Kasiks a sú vyrobené z prvotriednych surovín. Neobsahujú žiadne farbivá, chemickú konzerváciu, antibiotiká, hormóny, kukuricu, pšenicu a lepok. V každom krmive nájdete veľký kus prírody. V jednotlivých receptúrach je použitá len jedna živočíšna bielkovina (ryba, kurča, jahňa alebo morka) hovoríme že je single, mono proteínová. Ďalšou zložkou je zdravá a dobre stráviteľná rastlinná bielkovina (zemiak, šošovica, ružičkový kel, cícer, rajčiny, kokos). Pre silné zdravie sú pridávané do jednotlivých receptúr prírodné antioxidanty (čučoriedky, maliny, černice, brusnice, glukosamín ... .). Ryby (ančovička, sleď, sardinky) sú lovené z voľnej prírody a bezpečnej vzdialenosti od pobrežia. Jahňa, kurča a morka sú z ekologicky čistých, vonkajších chovov – výbehov. Vysoký obsah živočíšnych bielkovín (až 87%) a vysoká stráviteľnosť (až 92%) zaraďuje toto krmivo medzi absolútnu svetovú špičku.

Výrobca krmív FirstMate a Kasiks si myslí, že ak chceme produkovať vysokú kvalitu krmív, musíme mať pod kontrolou technológiu výroby a kvalitu vstupných surovín. To my máme, sme vlastníkmi výrobného závodu a suroviny používame len z kontrolovaných chovov. Všetky krmivá spĺňajú prísne kritériá Kanadskej firmy na kontrolu krmív „AAFCO“ s výsledkom, že sú nutrične bezpečné pre psy a mačky vo všetkých rasách, vekoch a všetkých vývojových štádiách zvieraťa.
Dovoz už za 24 hodín celá SR. Hypoalergénne.
Máte chorého psíka (oči, uši, šľachy, alergie, koža, srsť ?), pomôžeme.
www.predajkrmiv.sk.

Jednoduchá receptúra – Zdravá receptúra

Podobné inzeráty

Cena dohodou

Kategória: Zvieratá / Príslušenstvo a krmivo
Mesto: Trenčín
Pridané: 9.1.2018
Predajca: milan
ID: 887215

milan
Share Share Share