× Inzerát nie je aktívny

Predaj stavebné pozemky Malé Leváre -40 km od BA | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

Predaj stavebné pozemky Malé Leváre -40 km od BA, foto 1 Reality, Pozemky | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

Kompletné IS (elektrika, voda, plyn, kanalizácia)
Detské ihrisko osadené v srdci projektu
Bývanie v tichom prostredí s výhľadom na krásnu prírodu
Nízka frekvencia prejazdu motorových vozidiel
Bezpečná lokalita vhodná pre rodiny s deťmi
Nádherné široké ulice, priestranné chodníky s osvetlením priamo k domu, pozdĺžne parkovanie z každej strany cesty

Lokalita :
Projekt stavebných pozemkov “Agátová alej” sa nachádza na severnom okraji obce Malé Leváre, ktorá leží v nadmorskej výške 203 metrov na Záhorskej nížine neďaleko rieky Rudavy asi 40 km severozápadne od Bratislavy, 8 km od okresného mesta Malacky a 13km od hraničného prechodu do Rakúska. Pre okolie je obec známejšou pod prezývkou “Levárky”.

V obci je kompletná občianska vybavenosť. Nachádza sa tu základná škola, materská škola, kostol, knižnica, kultúrny dom, pošta, detské Ihrisko, multifunkčné ihrisko, futbalové ihrisko, potraviny, hasičská zbrojnica, pohostinstvá, autoservis, masážny salón, kaderníctvo, kozmetický salón.

Dostupnosť autom z Bratislavy mimo dopravnej špičky je 25 minút, zároveň je možné využiť autobusovú a vlakovú dopravu. Malé Leváre je pomerne kľudná dedina, za ruchom sa stačí presunúť do 5 minút vzdialeného mesta Malacky, kde sa nachádzajú reštaurácie, kaviarne, diskotéka, kino, nákupné centrá, športové centrá, nemocnica a pod.

Na juhozápadnom okraji obce Malé Leváre, pri rovnomennej vodnej ploche sa nachádza známe rekreačné stredisko Rudava, ktoré je najvýznamnejším strediskom letnej rekreácie na Dolnom Záhorí. V stredisku je autokemping a je tu dostatok možností na rekreáciu v podobe kúpania, rybolovu, člnkovania a turistiky. Rekreačná oblasť ponúka aj množstvo športových aktivít ako aj splav rieky Moravy. V tesnej blízkosti obce sa nachádza Moravská cyklo-cesta a Záhorská cyklo-magistrála. Okolie je zároveň ideálne na hubárčenie.

Exkluzívne ALFA SALUTO REAL.

Kontakt: 0907 799 338

Podobné inzeráty

36 000 Eur

Kategória: Reality / Pozemky
Mesto: Malacky
Obnovené: 21.2.2017
Predajca: Saluto
ID: 872054

Saluto
Share Share Share