Predaj novostavby 3i RD v Malej Pake | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

Predaj novostavby 3i RD v Malej Pake, foto 1 Reality, Domy | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

Predaj 3 izb. RD v obci Malá Paka, okr. Dun. Streda, cca 20 km od BA, úžitková plocha 90,50 m2 plus 15,50 m2 terasa, pozemok 579 m2, IS: vodovod, kanalizácia, elektrina, 2 parkovacie miesta. Dom pozostáva s dvoch samost.izieb, obývacej izby prepojenej s kuchyňou a jedálňou z ktorej je východ na krytú terasu, samost. WC a kúpelne. Dom sa predáva v prevedení holodom:
6 komorové platové okná z profilu KBE z vonku vo farme antracit, izolačné 3 sklá, chodník a terasa zo zámkovej dlažby, oplotenie z dvoch strán betónovým panelovým plotom, nahrubo vyrovnaný terén, predpríprava na elektrickú bránu a el. vrátknika.Interiér domu:
vápenno cementové omietky, vypínače zásuvky, predpríprava na alarm, rozvod TV do každej miestnosti, predpríprava na vonkajšie elektrické žalúzie a klimatizáciu,pod omietkový set 2x WC Geberit,elektrický bojler,elektrické podlahové kúrenie DEVI a termostatom v každej miestnosti,predpríprava na krb,vymaľovanie na bielo.
Dom je situovaný v pôvodnej zástavbe rodinných domov.a je v stave výstavby s predbežným termínom dokončenia 9/2019.

Podobné inzeráty

GRAFT ponúka 4-izb. RD Rusovce / NOVOSTAVBA /

GRAFT ponúka 4-izb. RD Rusovce / NOVOSTAVBA / (cca 156 m2) v radovej zástavbe 4 domov, situovaný v tichom prostredí už kompletne zastavanej časti mesta. Pozemok 305 m2, parkovanie na pozemku. Vhodný ... Cena: 1 150 Eur

GRAFT ponúka RD – Zálesie , okr. Senec

GRAFT ponúka RD – Zálesie , okr. Senec v OV, 700 m2, 2 podlažia. Na prízemí domu sa nachádza: vstupná chodba, WC, obývačka s prepojenou kuchyňou, špajza. Na poschodí sa nachádza: 3x spálňa, kúpeľňa s ... Cena: 1 500 Eur
135 000 Eur

Kategória: Reality / Domy
Plocha (m2): 106
Nabídka od: Realitná kancelária Mesto: Dunajská Streda
Pridané: 8.8.2019
Predajca: Tomireal
ID: 904943

Tomireal
Telefón:: 090 XXX Zobraziť celé
Poslať správu predajcovi Rozbaliť

Dbajte na bezpečnosť!
Neplaťte predom, napr. za dopravu. Neuvádzajte svoje telefónne číslo ani adresu pri prvom kontakte. Viac o bezpečnosti!

Share Share Share