Predaj nebyt. priestoru (42 m2) po rek. vhodný aj na bývanie na Jelenej ul. v BAI | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

Predaj nebyt. priestoru (42 m2) po rek. vhodný aj na bývanie na Jelenej ul. v BAI, foto 1 Reality, Byty | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

Ponúkam na predaj nebytový priestor vhodný aj na bývanie na Jelenej ulici v Starom Meste. Priestor sa nachádza na -1. poschodí z 5, má úžitkovú plochu 42 m2 vrátane pivnice o výmere 2 m2. Dispozícia priestoru: vstupná chodba z ktorej je vstup miestnosti s kuch. linkou a vstupom do kúpeľne s WC a sprch. kútom, z hlavnej miestnosti je vstup do miestnosti bez okien. Priestor je po rekonštrukcii: plast. okná, pláv. podlaha, nová kúpelňa, bezp. dvere, nové rozvody. Bytový dom je zateplený, po rekonštrukcii ( výmena stupačiek, nová strecha, vstupnej brány, rekonštrukcia spoloč.priestorov ).
V prípade kúpy na firmu je možný odpočet DPH.

Podobné inzeráty

GRAFT ponúka 3-izb. byt Jašíkova ul. – Ružinov

GRAFT ponúka 3-izb. byt Jašíkova ul. – Ružinov na prenájom, 70 m2, 8/8, loggia, výťah, kompletná rekonštrukcia, komplet zariadený, energetický certifikát nedodaný.

DISPOZÍCIA BYTU:
vstupná hala, s...
Cena: 850 Eur

GRAFT ponúka 3-izb. byt Vajnorská ul. / Nová Doba / – N. Mesto

GRAFT ponúka 3-izb. byt Vajnorská ul. / Nová Doba / – N. Mesto na prenájom, 74 m2, 1/4, loggia 1,5 m2, pivnica 2,1 m2, bez výťahu a energetického certifikátu.
V bytovom komplexe disponujúcim súkromný...
Cena: 850 Eur
104 000 Eur

Kategória: Reality / Byty
Plocha (m2): 42
Nabídka od: Realitná kancelária Mesto: Bratislava
Pridané: 25.1.2023
Predajca: Tomireal
ID: 930099

Tomireal
Telefón:: 090 XXX Zobraziť celé
Poslať správu predajcovi Rozbaliť

Dbajte na bezpečnosť!
Neplaťte predom, napr. za dopravu. Neuvádzajte svoje telefónne číslo ani adresu pri prvom kontakte. Viac o bezpečnosti!

Share Share Share