Predaj garsónky s balkónom na Bebravskej, Vrakuňa | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

Predaj garsónky s balkónom na Bebravskej, Vrakuňa, foto 1 Reality, Byty | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

Predaj garsónky po čiast. rekonštrukcii na Bebravskej ul. vo Vrakuni.
Byt sa nachádza na 7.p./8, má 32 m2, balkón, prislúcha k nemu pivničná kobka priamo na poschodí a pozostáva zo vstupnej chodby, kúpelňe so sprch. kútom a s WC, obývacej izby s kuch. kútom a veľkého balkóna.
Byt je po čiastočnej rekonštrukcii, má bezp. dvere, v chodbe sú nové vstav. skrine, v obývacej izbe spojenej s kuchyňou je nová kuch. linka, nová pláv. podlaha s lištami, okná sú plastové s novými žalúziami a sieťkami, v byte sú nové svietidlá a je čerstvo vymaľovaný. Balkón je nanovo vydláždený a vymaľovaný.
Bytový dom je bezbariérový, nachádza v lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou ( poliklinika, Tesco, zástavka trolejbusu, autobusu, škola, škôlka, detské ihriská......), parkovanie je bezproblémové v okolí domu.

Podobné inzeráty

RE0602346 Byt / 3-izbový (Predaj)

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt o výmere 68m2 na sídl. Rozkvet, ktorý sa nachádza na 3. poschodí. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, obývacej izby, detskej izby, spálne, kuchyne s vý... Cena: Cena dohodou

RK0602355 Byt / 3-izbový (Predaj)

Hľadáte byt s väčšou výmerou v blízkosti nemocnice? Ponúkame na predaj priestranný, slnečný 3-izbový byt, ktorý sa nachádza na Lánskej a jeho celková výmera je 82m2. Dispozične pozostáva zo vstupnej c... Cena: Cena dohodou
Cena dohodou

Kategória: Reality / Byty
Plocha (m2): 32
Nabídka od: Realitná kancelária Mesto: Bratislava
Pridané: 29.1.2024
Predajca: Tomireal
ID: 959152

Tomireal
Telefón:: 090 XXX Zobraziť celé
Poslať správu predajcovi Rozbaliť

Dbajte na bezpečnosť!
Neplaťte predom, napr. za dopravu. Neuvádzajte svoje telefónne číslo ani adresu pri prvom kontakte. Viac o bezpečnosti!

Share Share Share