× Inzerát nie je aktívny

Predaj NADŠTANDARDNÉHO dvojpodlažného 6-izb. rodinného domu v Bratislave – Rača, BAZÉN, vonkajší aj vnútorný KRB, 15r. NOVOSTAVBA | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

Predaj NADŠTANDARDNÉHO dvojpodlažného 6-izb. rodinného domu v Bratislave – Rača, BAZÉN, vonkajší aj vnútorný KRB, 15r. NOVOSTAVBA, foto 1 Reality, Domy | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

Ponúkame na predaj NADŠTANDARDNÝ dvojpodlažný podpivničený samostatne stojaci 6-izbový tehlový zateplený rodinný dom vo vyhľadávanej mestskej časti Rača na slnečnom pozemku o výmere 590 m2. Celková úžitková plocha domu 305 m2. Všetky IS: voda, kanalizácia, plyn, elektrina 220/380V.
Dispozičné riešenie :
2x garáž o výmere 29 m2 + možnosť parkovaní 2 áut pred garážou
Suterén: výmera 35,63 m2, dispozícia: sauna, sprcha, kotolňa s kotlom Vailant, sušiareň alebo telocvičňa
1.NP: výmera 106,24 m2, podlahové kúrenie, dispozícia: hala, kuchyňa s jedálenským kútom, obývacia izba s krbom prepojená s jedálenskou časťou a kuchyňou, špajza, kúpeľňa so sprchovým kútom a umývadlom a WC, z obývacej izby výstup do záhrady a do bazénu.
2.NP: výmera 103,44 m2, dispozícia: 3 nepriechodné spálne, kúpeľňa s 2 umývadlami a hydromásážnou vaňou, balkón o výmere 26,85 m2 s krásnym výhľadom, schodisko do vežičky.
3.NP vo vežičke: 60 m2, 1 veľká členená izba.
Záhrada: automatická závlaha zelene, vonkajší krb, krytý vyhrievaný bazén s protiprúdom s celoročnou prevádzkou o výmere 8,5 x 4,5 m (murovaný s fóliou 39 m2).
Rodinný dom situovaný v tichej časti Rače, poskytuje maximálnu možnú mieru oddychu a rodinnej pohody. Okolie domu je upravované, záhradná architektúra je doplnená automatickým zavlažovaním celej záhrady. Dom je vybavený alarmom, 1.NP má bezpečnostné nerozbitné sklá, na oknách elektricky ovládateľné vonkajšie rolety. Prvé NP má podlahové vykurovanie, ostatné priestory sú vykurované radiátormi.

PROSÍM, KONTAKTUJTE IBA VÁŽNI ZÁUJEMCOVIA!

Uvedená je vrátane je vrátane všetkých služieb spojených s predajom nehnuteľnosti, a to: kompletný poradenský a právny servis, možnosť autorizácie zmlúv advokátom (podľa sadzobníka advokáta). V cene je zahrnuté BEZPLATNÉ KOMPLETNÉ FINANČNÉ PORADENSTVO (sprostredkovanie úverov vo všetkých bankách SR + poistenie).

Podobné inzeráty

590 000 Eur

Kategória: Reality / Domy
Plocha (m2): 305
Nabídka od: Realitná kancelária Mesto: Bratislava
Pridané: 25.4.2017
Predajca: S. Lukáčová
ID: 876650

S. Lukáčová
Share Share Share