Predaj 4-izb. bytu - pôvodný stav, vhodný na rekonštrukciu | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

Predaj 4-izb. bytu - pôvodný stav, vhodný na rekonštrukciu, foto 1 Reality, Byty | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

Predaj 4-izbového bytu v pôvodnom stave o výmere 78 m2 + lodžia 4 m2, pivničná kobka 2 m2, na 7/7 poschodí. Byt aj podiel na pozemku sú v osobnom vlastníctve. Byt má výbornú dispozíciu: samostatnú kuchyňu, 3 samostatné izby a priechodnú obývaciu izbu. Je orientovaný na 2 svetové strany.
Bytový dom je zateplený so zateplenou zrekonštruovanou strechou, novou vstupnou bránou, výťah je v pláne na rekonštrukciu.
Pôvodný stav bytu je nachystaný na kompletnú rekonštrukciu, prípadne zmeny dispozície.
Lokalita:
Dom je situovaný v blízkosti ramena Dunaja. Je tam park vo vnútrobloku, niekoľko detských a multifunkčných ihrísk, materská aj základná škola a v blízkosti je výborná kompletná občianska vybavenosť (Tesco na Bieloruskej, Terno, CBA či Potraviny Večierka, potraviny Lidl na Vrakunskej alebo Billa na Uzbeckej. Vďaka rýchlemu napojeniu na vnútromestský obchvat ste za pár minút v obchodnom centre Avion ).
Aj napriek nutnej investícii ide o jeden z najvyhľadávanejších dispozičných riešení bytov, ktoré si môžete zrekonštruovať podľa vlastných predstáv.
Cena: 159.900,- EUR

Podobné inzeráty

159 900 Eur

Kategória: Reality / Byty
Plocha (m2): 78
Nabídka od: Vlastník Mesto: Bratislava
Pridané: 5.11.2023
Predajca: S. Lukáčová
ID: 955000

S. Lukáčová
Telefón:: 090 XXX Zobraziť celé
Poslať správu predajcovi Rozbaliť

Dbajte na bezpečnosť!
Neplaťte predom, napr. za dopravu. Neuvádzajte svoje telefónne číslo ani adresu pri prvom kontakte. Viac o bezpečnosti!

Share Share Share