Predaj 2i zariadeného bytu /56m2/v novostavbe v Ružinove -Prievoze | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

Predaj 2i zariadeného bytu /56m2/v novostavbe v Ružinove -Prievoze , foto 1 Reality, Byty | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

Predaj 2 izbového bytu v novostavbe na ul. Na Piesku v Prievoze, Ružinov, OV, tehla, 2.p/3, 56 m2, z toho balkón 4 m2, pivnica 2,5 m2, orientácia juhovýchod.
Byt tvorí vstupná chodba s veľkým vstavaným rolldorom(predsieň), murovaná veľká kúpeľňa s toaletou, samostatná spálňa s rolldor skriňou a priestranná obývacia izba spojená s kuchyňou a jedálenským stolom - so vstupom na balkón.
Podlahy v izbách sú plávajúce laminátové. V predsieni a kúpeľni je keramická dlažba. Okná v celom byte sú plastové s izolačným dvojsklom, vybavené sieťkami proti hmyzu a vnútornými žalúziami.
Byt sa predáva zariadený elektrospotrebičmi (práčka, chladnička, sklokeramická varná doska, elektrická rúra) aj s nábytkom.
Bytový dom poskytuje majiteľom vďaka vlastnej kotolni a panelom nízke mesačné náklady. Súčasťou bytového domu je malá komunitná záhradka, určená pre deti či relax. Na prízemí bytového domu sa nachádzajú kancelárske priestory a kaviareň. Bezproblémové parkovanie je zabezpečené priamo pri bytovom dome.

Podobné inzeráty

Predaj 2i bytu /54m2/ v novostavbe Tri veže na Bajkalskej ul.

Predaj 2i bytu v novostavbe Tri veže na Bajkalskej ul., BA- Nové Mesto, OV, 16.p/22, 54m2, lodžia, pláv. podlaha, dlažba, hliníkové okná, klimatizácia, bezp. dvere, výhľad z bytu na stanu Polusu a špo... Cena: Cena dohodou

Predaj 1i bytu v nadstavbe na Nobelovej

Predaj 1i bytu na Nobelovej ul., Nové Mesto, nadstavba z roku 2006, OV, 34 m2, 5.p/5. Byt pozostáva zo vstupnej chodby, kúpelne spolu s WC,samostatnej kuchyne a izby a predáva sa zariadený. Bytový dom... Cena: Cena dohodou
Cena dohodou

Kategória: Reality / Byty
Plocha (m2): 56
Nabídka od: Realitná kancelária Mesto: Bratislava
Pridané: 7.10.2019
Predajca: Tomireal
ID: 906128

Tomireal
Telefón:: 090 XXX Zobraziť celé
Poslať správu predajcovi Rozbaliť

Dbajte na bezpečnosť!
Neplaťte predom, napr. za dopravu. Neuvádzajte svoje telefónne číslo ani adresu pri prvom kontakte. Viac o bezpečnosti!

Share Share Share