× Inzerát nie je aktívny

Práca v skladoch v Nemecku | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

Hľadáme mužov do skladov na bežné skladové práce a práce v produkcii s potravinárskym a nepotravinárskym tovarom. Náplň práce: nakladanie, vykladanie, triedenie tovaru, pikovanie, balenie, váženie, etiketovanie, prebaľovanie... Mzda: od 8,80 eura - 9,20 eura/brutto, po odpracovaní dvoch mesiacov zvýšenie. Ubytovanie: je zabezpečené v penziónoch, rodinných domoch, bytoch, ubytovniach vzdialených maximálne do 20 km. Náklady na ubytovanie: od 70-250,-euro, možnosť pozháňať si vlastné ubytovanie. Doprava do práce: firemnými autami za poplatok alebo vlastným autom. Doprava do Nemecka: na vlastné náklady. Požiadavky: znalosť nemeckého jazyka na takej úrovni, aby ste zvládli odkomunikovať základné veci v nemeckom jazyku. Prax: nieje podmienkou, budete zaučený. Výhody: práca na nemeckú pracovnú zmluvu, asistencia počas celej doby pobytu zdarma, zamestnávateľ zabezbečuje pracovné oblečenie. Poplatok za asistenčné a personálne poradenstvo 180,- Eur.
V prípade záujmu nám zašlite svoj životopis v nemeckom jazyku

Podobné inzeráty

Ponúkame prácu - Stolár do Francúzska

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- Stolárske práce na horských hoteloch a chatách
- Zakladanie dverí, okien, nábytku, drevené obklady

Zamestnanecké výhody, benefity
- Hradené ubytovanie a...
Cena: Cena dohodou

Opatrovanie - Nemecko

Práca pre opatrovateľky do Nemecka
Ponúkame:
- ubytovanie a stravu zdarma v nem. rodinách
- cestovné preplácané v plnej výške
- výhodný a istý príjem na niekoľko mesiacov
- platíme vám na Sl...
Cena dohodou

Kategória: Práca / Práca v zahraničí
Typ pracovního poměru: Plný úväzok
Typ smlouvy: HPP Mesto: Košice
Obnovené: 9.11.2016
Predajca: SUPER JOB s.r.o.
ID: 852942

SUPER JOB s.r.o.