× Inzerát nie je aktívny

Práca pre operátorov CNC - odvoz zo SR zdarma! | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

Práca pre operátorov CNC - odvoz zo SR zdarma!, foto 1 Práca, Technici a robotníci | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

Ponúkame prácu pre operátorov CNC a operátorov lisov v automobilovom priemysle s nástupom ihneď. Zabezpečujeme a HRADÍME ubytovanie priamo v mieste práce, zabezpečujeme odvoz zo Slovenska zdarma, mesačná mzda od 30 000Kč/mes./netto, zákonné príplatky, bonusy, prémie s možnosťou záloh. Podmienkou je minimálne vzdelanie SOU, prax v strojárskom priemysle. V prípade záujmu nás kontaktuje na telefónnom čísle +421 948 423 461 alebo emailom.
Zavolaním alebo odoslaním životopisu dávate v súlade so Zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov, automaticky súhlas so správou, spracovaním a uchovaním osobných údajov za účelom sprostredkovania zamestnania a to po dobu 2 rokov, pričom tento súhlas môžete kedykoľvek odvolať alebo požiadať o predĺženie tejto lehoty. Dotknutá osoba je povinná poskytnúť pravdivé a aktuálne osobné údaje. V prípade zmeny osobných údajov je dotknutá osoba povinná zmenu bezodkladne oznámiť prevádzkovateľovi.

Podobné inzeráty

1 200 Eur

Kategória: Práca / Technici a robotníci
Typ pracovního poměru: Plný úväzok
Typ smlouvy: HPP Mesto: Praha
Obnovené: 26.11.2019
Predajca: Katarína Novotná
ID: 903921

Katarína Novotná
Share Share Share