× Inzerát nie je aktívny

Ponúkame Vám na predaj RODINNÝ DOM v obci Fričovce | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

Ponúkame Vám na predaj RODINNÝ DOM v obci Fričovce, foto 1 Reality, Domy | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Fričovce. Ide o jednopodlažný rodinný dom bez podpivničenia s obytným podkrovím. Dom bol kolaudovaný v roku 2007. Dom sa nachádza v obci s pomerne dobrou rozvinutou infraštruktúrou- ZŠ s MŠ, potraviny a miešaný tovar, možnosti kultúrneho a športového využitia. Obec sa nachádza 22 km od Prešova. V blízkosti obce je privádzač na diaľnicu D1.


Rodinný dom je situovaný na rovinatom teréne, s priestorom pre parkovanie. Pozemok je o rozlohe 794 m2 z toho je zastavaných 83 m2 a záhradu tvorí 711 m2.


Prízemie rodinného domu tvorí chodba, obývacia izba prepojená s kuchyňou, izba, kúpeľňa, samostatné WC, podschodišťový priestor kde sa nachádza kotol ústredného kúrenia a schodište.


Poschodie tvoria 3 izby z toho 2 izby sú s balkónom, chodba a kúpeľňa s WC.


Úžitková plocha domu je 123,74 m2.


Ústredné vykurovanie + kozub s vyhrievanou vložkou. Rodinný dom je napojený na verejný vodovod ELI a kanalizáciu. Vodovod je privedený zo studne.


K domu prislúcha aj dreváreň.


CENA: 89 000,- €

Podobné inzeráty

RK-GRAFT ponúka 2-izb. RD Roľnícka ul. - Vajnory

RK-GRAFT ponúka 2-izb. RD Roľnícka ul. - Vajnory na prenájom. Ide o RD so spoločným dvorom pre 3 rodinné domy. Zastavaná plocha je 88 m2, úžitková plocha 77 m2, ​rozloha pozemku, kt. prislúcha k RD je... Cena: 800 Eur

Zaujímavý 6-izbový rodinný dom v Prešove po rekonštrukcii

AVLAS REALITY s.r.o., Realitná kancelária ponúka na prenájom zaujímavý 6-izbový rodinný dom po rekonštrukcii v Prešove v mestskej časti Solivar na ul. Čajkovského, dom je vhodný na bývanie, alebo podn... Cena: 800 Eur
89 000 Eur

Kategória: Reality / Domy
Plocha (m2): 794
Nabídka od: Realitná kancelária Mesto: Prešov
Obnovené: 12.12.2016
Predajca: Daniel Jurecký
ID: 858202

Daniel Jurecký
Share Share Share