Vážení používatelia,
od 01. 03. 2024 bude prevádzka portálu tetaberta.sk ukončená. Od tohto dátumu nebude možné pridávať nové inzeráty ani zvýrazňovať existujúce inzeráty, avšak inzeráty zverejnené pred týmto dátumom budú zverejnené nasledujúcich 30 dní.

Po uplynutí 30 dní od 01. 03. 2024 bude stránka tetaberta.sk nenávratne vymazaná, vrátane všetkých inzerátov, osobných údajov, ktoré používatelia poskytli portálu v súvislosti s registráciou používateľského účtu a prípadných záloh týchto údajov.

Ďakujeme za pochopenie

Ponúkame 3-izb. NOVOSTAVBA ul. Na Výslní – Ružinov | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

Ponúkame 3-izb. NOVOSTAVBA ul. Na Výslní – Ružinov , foto 1 Reality, Byty | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

Ponúkame 3-izb. NOVOSTAVBA ul. Na Výslní – Ružinov na prenájom „Nový Ružinov“, jedná sa o II. fázu projektu, ktorá pozostáva z 5 viladomov s malým počtom jednotiek v každej budove. Byt má výmeru 80 m2 s priestrannou terasou na 2 NP zo 5NP a garážovým státím v podzemnej garáži a pivnicou.

Byt čaká na prvého majiteľa a je kompletne zariadený dizajnovým nábytkom a kvalitnými spotrebičmi Bosch (umývačka riadu, chladnička s mrazničkou, digestor, mikrovlnná rúra, indukčná varná doska, elektrická rúra, práčka), nainštalovanými vonkajšími žalúziami a klimatizáciou v každej izbe.

Dispozične byt pozostáva zo vstupnej chodby, z otvorenej dispozície kuchyne a obývacej izby a dvoch samostatných spální, kúpeľne s vaňou a samostatnej toalety s umývadlom. Terasa je prístupná z obývacej izby s veľkorysou výmerou 15m2. Táto priestranná terasa je zariadená vonkajším záhradným nábytkom k celoročnému využívaniu.

Bytový dom je situovaný v lokalite, ktorá ponúka vynikajúca dostupnosť do všetkých častí mesta, jednoduchý prístup autom ako aj MHD (70, 74, 87) a priame napojenie na diaľnicu, potraviny Maliny v pešej dostupnosti, v blízkej dostupnosti tiež Kaufland, DM drogerie a pod. Do 10 min sa viete dostať do Nivy Centrum, OC Central a Eurovea. Súčasťou areálu je príjemný vnútroblokový rezidenčný park s rôznymi možnosťami na vyžitie.

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. čísla: 0903/210 582, 0904/898 328, 0911/937 698. K cene sa pripočítava 200,- € za energie. Pri podpise zmluvy sa platí nájom, depozit + odmena pre RK.

Podobné inzeráty

900 Eur

Kategória: Reality / Byty
Plocha (m2): 80
Nabídka od: Realitná kancelária Mesto: Bratislava
Pridané: 18.1.2024
Predajca: ing. Kohucikova Katka
ID: 958490

ing. Kohucikova Katka
Telefón:: 090 XXX Zobraziť celé
Poslať správu predajcovi Rozbaliť

Dbajte na bezpečnosť!
Neplaťte predom, napr. za dopravu. Neuvádzajte svoje telefónne číslo ani adresu pri prvom kontakte. Viac o bezpečnosti!

Share Share Share