Vážení používatelia,
od 01. 03. 2024 bude prevádzka portálu tetaberta.sk ukončená. Od tohto dátumu nebude možné pridávať nové inzeráty ani zvýrazňovať existujúce inzeráty, avšak inzeráty zverejnené pred týmto dátumom budú zverejnené nasledujúcich 30 dní.

Po uplynutí 30 dní od 01. 03. 2024 bude stránka tetaberta.sk nenávratne vymazaná, vrátane všetkých inzerátov, osobných údajov, ktoré používatelia poskytli portálu v súvislosti s registráciou používateľského účtu a prípadných záloh týchto údajov.

Ďakujeme za pochopenie

× Inzerát nie je aktívny

Ponuka práce – skladník/Holandsko/sklad s nábytkom/ | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

Ponuka práce – skladník/Holandsko/sklad s nábytkom/, foto 1 Práca, Práca v zahraničí | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

Kentex Personnel hľadá skladníkov pre prestížneho klienta v Holandsku.

Spoločnosť Leen Bakker je distribučné centrum, líder vo výrobe lacného nábytku pre dom a záhradu. V rôznych predajniach, distribučných centrách, preprave zamestnáva 2500 zamestnancov.

Mzdové podmienky:

• 11,95€/hodina(brutto)

Príplatky:

• Piatok – 50% (po 21:00h)
• Nedeľa – 50% (po 21:00h)

Náplň práce:

• Dokončovanie objednávok
• Plánovanie(dopĺňanie políc)
• Skenovanie produktov
• Kontrolovanie kvality
• Pripravovanie objednávok na odoslanie
• Vykladanie kontajnerov

Benefity:

• Príplatky za nočné zmeny
• Príspevok na dovolenku 8% z týždenného príjmu
• Pracovné oblečenie zabezpečené zamestnávateľom
• Bezplatné cestovanie do práce z firemného ubytovania – firemnými autami, z vlastného ubytovania preplácané zamestnávateľom
• Trvalý prístup k plánovaniu zmien, výplatnej páske a ďalším dokumentom cez internet, cez zamestnanecký portál
• Starostlivosť koordinátora v Holandsku
• Poistenie Holland Zorg
• Týždenné vyplácanie – prevodom na účet (v utorok)
Požiadavky:
• Znalosť anglického jazyka na úrovni B1
• Ochota vykonávať fyzickú prácu
• Vodičský preukaz typu B (výhodou)
Ubytovanie:

• Zabezpečené zamestnávateľom

Pracovné dni a hodiny:

• Ranná zmena od 6:00 do 15:00
• Poobedná zmena od 15:00 do 23:00

Kontaktujte nás cez správu, email alebo na telefónnom čísle +421 947 940 864.

Ďakujeme Vám za záujem o túto pozíciu a tešíme sa spoluprácu s Vami!