× Inzerát nie je aktívny

Ponuka práce, gazdiná do domácnosti | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

Ponuka práce, gazdiná do domácnosti, foto 1 Práca, Ostatné | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

pracovná ponuka je pre skúsenú ženu na pozíciu gazdinky- pomocnice v domácnosti klientov v rámci BA. Pozícia na pracovnú zmluvu, plný prac úväzok, alebo aj na dva tri dni v týždni, ale dlhodobo a pravidelne.
Gazdinka môže mať v pracovnom týždni aj 5 – 6 pridelených domácnosti, ktoré si raz do týždňa chodí pravidelne udržiavať upratovaním.

Náplň (druh) práce Udržiavanie čistoty v domácnosti klienta a všetky pomocné práce, ktoré denne ženy vykonávajú vo svojej domácnosti. Pracovnou náplňou gazdinky je presne to, čo je prácou každej ženy , ktorá má svoju domácnosť, starostlivosť o chod domácnosti, - upratovanie, žehlenie, pranie, - obsluha domácich spotrebičov,.
Podmienka: Bývanie v Bratislavskom kraji. Veľké skúsenosti v oblasti vedenia domácnosti, čistotnosť, poriadkumilovnosť, pružnosť, flexibilita, maximálna znalosť domácich prác, znalosť čistiacich pomôcok a prostriedkov, samostatnosť, cit pre detaily, estetické cítenie ,ochota učiť sa, komunikatívnosť, vysoké pracovné nasadenie, lojalita, čistý RT.
Hláste sa na uvedenú pozíciu len ak spĺňate uvedené kritéria a ste rozhodnutá pracovnú pozíciu prijať.
Zašlite nám spolu životopis aj motivačný list, prípadne nám zavolajte.

Podobné inzeráty

4 Eur

Kategória: Práca / Ostatné
Typ pracovního poměru: Plný úväzok
Typ smlouvy: Ostatné Mesto: Bratislava
Obnovené: 22.5.2017
Predajca: anerhaus
ID: 877333

anerhaus
Share Share Share