× Inzerát nie je aktívny

Plynový gril Dometic Classic - kufrikový | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

Plynový gril Dometic Classic - kufrikový, foto 1 Dom a záhrada, Ostatné | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

Predám, nepoužitý - nový kufríkový plynový gril, značky Dometic Classic . Štandardné príslušenstvo : Grilovacia ihla, grilovací rošt a odkvapkávacia tácka s držiakmi, plynová hadica na propán-butánovú fľašu, 4 stabilné pozinkované nohy.
Kufríkový gril Dometic 3-horákový. Plynový gril s jednoduchou montážou a demontážou v ocelovom kufry poskytuje súčasné grilovanie a varenie bez dymu, popolu a iskier. Horáky a varné dosky sú nerezové. Plynový infražiarič, mäso opeká zvrchu vo vlastnej šťave, úplna kontrola nad pečením, najzdravšie známe grilovanie, varná doska na povrchu, rôzne veľkosti, rôzne doplnky, na malé aj veľké plynové bomby, po zložení veľkosť kufríka, ľahké na prenášanie a skladovanie, ideálny spoločník aj na dovolenky, pohodlné grilovanie, nezasmradzuje okolie dymom, môžete grilovať aj na balkóne v bytovke. Je potrebné dokúpiť redukciu ventilu.Poštovné podla tarif slov. pošty.

Podobné inzeráty

Vosková sviečka - valec 4 x 5 cm

Predám voskovú sviečku - valec 4 x 5 cm zo 100% prírodného vosku, vlastnej výroby. Sviečka je ručne vyrobená rokmi overenou receptúrou a technológiou priamo včelárom. Sviečka obsahuje iba čisto prírod... Cena: 1 Eur
110 Eur

Kategória: Dom a záhrada / Ostatné
Mesto: Trstená
Obnovené: 20.2.2017
Predajca: Lenka
ID: 816938

Lenka
Share Share Share