× Inzerát nie je aktívny

Plynový gril Dometic Classic - kufríkovy | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

Plynový gril Dometic Classic  - kufríkovy, foto 1 Dom a záhrada, Zo záhradky | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

Predám, nepoužitý kufríkový plynový gril, značky Dometic Classic 2 - dvojhorákový( CENA 100 €). V ponuke je aj trojhorákový ( CENA 110 €) Štandardné príslušenstvo : Grilovacia ihla, grilovací rošt a odkvapkávacia tácka s držiakmi, plynová hadica na propán-butánovú fľašu, 4 stabilné pozinkované nohy.
Plynový gril s jednoduchou montážou a demontážou v ocelovom kufry poskytuje súčasné grilovanie a varenie bez dymu, popolu a iskier. Horáky a varné dosky sú nerezové. Plynový infražiarič, mäso opeká zvrchu vo vlastnej šťave, úplna kontrola nad pečením, najzdravšie známe grilovanie, varná doska na povrchu, rôzne veľkosti, rôzne doplnky, na malé aj veľké plynové bomby, po zložení veľkosť kufríka, ľahké na prenášanie a skladovanie, ideálny spoločník aj na dovolenky, pohodlné grilovanie, nezasmradzuje okolie dymom, môžete grilovať aj na balkóne v bytovke. Je potrebné dokúpiť redukciu ventilu.Poštovné podla tarif slov. pošty.

Podobné inzeráty

Tabakové priesady

Ponúkam tabakové priesady 1€/ks , semená tabaku Virginia (Nicotiana tabacum), 1.000ks/5 € , 2.000ks/8€, 5.000ks/18€ + poštovné 1,85 €. Semená doručím na dobierku v obálke aj s návodom na pestovanie zd... Cena: 1 Eur
100 Eur

Kategória: Dom a záhrada / Zo záhradky
Mesto: Trstená
Obnovené: 20.2.2017
Predajca: Lenka
ID: 637904

Lenka
Share Share Share