× Inzerát nie je aktívny

Piškót&Puding - dvaja nádherní kocúri s orientálnymi črtami | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

Piškót&Puding - dvaja nádherní kocúri s orientálnymi črtami, foto 1 Zvieratá, Mačky | Tetaberta.sk - bazár, inzercia zadarmo

Ponúkam na adopciu 2 krásnych mladých kocúrikov.
Nestrácajú domov, ani im nehrozí vyhodenie, ale sú veľmi spoločenskí a to je teraz problém, keďže majiteľka je dlhodobo preč (pracovne) a jej priateľ začal chodiť často na služobné cesty. Dôsledkom je, že mačiaci sú smutní, nevymaznaní a kvôli tomu začínajú byť nervózni a hluční.
Majiteľka si však nevie predstaviť sa s nimi úplne rozlúčiť a je možné, že sa jej situácia v horizonte 3 rokov zmení, preto sa snažím hľadať im domov aspoň na túto dobu (nebráni sa ani úplnej adopcii, ak by ste si ich príliš obľúbili).

Piškót a Puding sú čisto interiérové mačky. Nádherní, veľkí kocúri s orientálnymi črtmi. Bodkovaní tigríci (black spotted tabby). "Orientálne črty" sa ukázali aj v povahe - veľmi sa na ľudí naviazali.

Obaja sú veľmi prítulní (veľmi je slabé slovo), nie sú schopní pokúsat či poškriabať človeka, ani keď ich provokujete, či brániť sa, keď ich beriete na ruky. Proste obrovskí plyšáci (5.5 kg). Keď si človek ľahne na gauč, okamžite ho obkolesia a priľahnú. Treba si dávať pozor, aby ste pri mačacej puse od nich nedostali otras mozgu (fakt to bolí, keď človek nastaví zlú časť tváre :-) ).

Sú to súrodenci (nar. 14.3.2014), nemali nikdy žiadne zdravotné problémy (kvalitný pouličný genofond ;-)
Sú kastrovaní, odčervení a boli nedávno očkovaní.
Keďže sú takí prítulní a neútoční, sú vhodní aj k deťom. S novými ľuďmi sú okamžite kamoši. S inými mačkami sa znášali dobre. So psíkmi neviem, ako vychádzajú, ale môj odhad je, že by to dali.

Majiteľka je otvorená aj možnosti im v novom domove prispievať na krmivo a podstielku (free cats!) a chce, aby ostala možnosť ich navštevovať. Podstatné je, aby mali spoločnosť, koho túliť, a na kom nechávať chlpy.
Adopčná zmluva samozrejmosťou.

Ohľadom info volajte/píšte (ak nedvíham, zavolám späť).
Nachádzajú sa v Bratislave.

Podobné inzeráty

samce a samice savannah mačiatka na predaj

samce a samice savannah mačiatka na predaj. WhatsApp +420296245826
Cena: Cena dohodou

Milé a atraktívne strieborné britské mačiatka s PP

Chovateľská stanica Z Ružinova hľadá nový domov pre posledné dve slečny z chovu britských krátkosrstých čierno-strieborných tieňovaných mačiek s PP, ktoré sa narodili výstavne úspešným rodičom. Mačiat... Cena: Cena dohodou
Zdarma

Kategória: Zvieratá / Mačky
Mesto: Bratislava
Obnovené: 27.10.2018
Predajca: Sandra Kabátová
ID: 898395

Sandra Kabátová
Share Share Share